Ankieta

Jak oceniasz wiosenny spot Polsatu?

Dobrze, super spot

Źle, bywały lepsze

Nie mam zdania

Notowania na GPW

24,14 (+0,25%)

0,65 (+1,56%)

3,16 (=0,00%)

Kurs z: 02.03 (zamknięcie)

Partnerzy

Social media

Info

• Zakończyła się akcja „Bezpieczna zima”
4 marca
• Raport roczny Cyfrowego Polsatu za 2014 rok

7 kwietnia
• Koniec „otwartego okna” kanałów BBC w Cyfrowym Polsacie

Shoutbox


Zaloguj się lub zarejestruj, aby uzyskać dostęp do shoutboxa.

"Love is in the air" w wiosennym spocie Polsatu [wideo]

Polsat Piosenka „Love is in the air” jest muzycznym podkładem w wiosennym spocie Polsatu. W spocie stacji występują gwiazdy: „Tylko muzyka. Must be the music”, „Celebrity Splash!”, „Naszego nowego domu”, „Sportu”, „Przyjaciółek”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Wydarzeń”, „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”, „Top Chef” i „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”.

Ankieta tvpolsat.info: Nowa odsłona serwisu dobrze oceniana

tvpolsat.infoW minionym tygodniu czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Jak oceniasz nowy wygląd serwisu tvpolsat.info. Jak wynika z przeprowadzonej sondy zdecydowana większość ankietowanych dobrze ocenia odświeżony wygląd naszej strony.

Polsat Film HD, Disco Polo Music i Muzo.tv w INEA

Polsat Film HDW marcu oferta sieci INEA zostanie powiększona o kilka nowych kanałów, w tym trzy z portfolio Telewizji Polsat - Polsat Film HD, Disco Polo Music i Muzo.tv. Według opisów kanałów w zestawieniu pakietów na stronie operatora, pierwszy z nich pojawi się 9 marca i będzie dostępny w pakietach Standard HD i Super HD, natomiast dwa pozostałe pojawią się 4 marca w tych samych pakietach, w których znajdzie się Polsat Film HD.

Czwórka i Szóstka z największym przyrostem udziałów w rynku

Oglądalność i słuchalnośćPierwsze miesiące tego roku przyniosły Czwórce i Szóstce pozycje liderów naziemnej telewizji cyfrowej pod względem przyrostu udziałów w grupie komercyjnej. Ponadto, luty – z udziałami w grupie komercyjnej na poziomie 1,54% – był jednocześnie najlepszym miesiącem w historii Szóstki.

Darek Maciborek poprowadzi 35-lecie Perfectu w Polsacie [wideo]

PolsatW niedzielę, 8 marca od 20:00 Polsat będzie transmitował jubileusz Perfectu z łódzkiej Atlas Areny. Zespół Grzegorza Markowskiego świętuje właśnie 35 lat pracy artystycznej. Dzięki niesamowitemu głosowi lidera formacji i autorom tekstów Zbigniewowi Hołdysowi i Bogdanowi Olewiczowi grupa stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na polskiej scenie muzycznej. Koncert poprowadzi Darek Maciborek z RMF FM.

HBO GO w Cyfrowym Polsacie za darmo do końca marca

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat przygotował promocję, dzięki której hity filmowe i pełne sezony seriali w HBO GO można oglądać za darmo do końca marca. Oferta jest limitowana i przeznaczona dla pierwszych 50 tys. abonentów Cyfrowego Polsatu, którzy korzystają z pakietu Familijnego HD lub Familijnego Max HD, a nie mają w swoim abonamencie HBO GO.

"Disco Polo Life" także w Czwórce

CzwórkaProgram muzyczny „Disco Polo Life”, który zadebiutował dzisiaj o godz. 13:00 na kanale Disco Polo Music będzie można oglądać także w Czwórce. Będzie on emitowany od 5 marca o godz. 5:00 nad ranem (przez kolejne dni dodatkowo też o godz. 4:00) jednocześnie zastępując powtórkowe odcinki programu muzycznego "4music".

"Disco gramy" w Disco Polo Music. Prowadzi Michał Puzio [wideo]

Disco Polo Music1 marca na antenie Disco Polo Music zadebiutuje magazyn muzyczny „Disco gramy”. Poprowadzi go Michał Puzio, który wcześniej był gospodarzem programu „W rytmie Disco Polo Music”. Puzio znany jest również z magazynu „Wstawaj! Gramy!” w Polsacie.

Turniej Counter-Strike: Global Offensive Katowice 2015 w Polsat Viasat Explore

Polsat ViasatW niedzielę, 15 marca na kanale Polsat Viasat Explore zostanie pokazana transmisja z turnieju Counter-Strike: Global Offensive Katowice 2015, który odbędzie się w dniach od 12 do 15 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz Spodku. Weźmie w nim udział 16 najlepszych drużyn na świecie, w tym polska drużyna Virtus.Pro, które będą walczyły o 250 000 dolarów.

Dwa nowe seriale od marca w Polsat JimJam

Polsat Jim JamW niedzielę, 1 marca na antenie Polsat JimJam zadebiutuje serial „Potworek Matma i jego drużyna”. Celem serialu jest pokazanie dzieciom, że matematyka jest dookoła nas, a z liczenia można czerpać radość. Matematykę można dostrzec nawet przy wykonywaniu najprostszych czynności. Tego samego dnia na antenie stacji będzie miała miejsce premiera serialu „Dzieciaki-zwierzaki: Podwodna misja”.

Ostatnio poruszane tematy

  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
[PN/PN2] "Informacje dnia"
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
251 12 Avatar
Polsat Sport (HD), Polsat S...
Kanały grupy Polsat i powiązane
142356 1671 Avatar
OBSTAW: SiatkarskaLiga 2014...
Obstaw!
5520 135 Avatar
Muzo.tv
Kanały grupy Polsat i powiązane
19913 322 Avatar
Motowizja
Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
3409 30 Avatar
Polsat News (HD) - dyskusja...
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
154353 2103 Avatar
Polsat News 2 - dyskusja og...
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
35672 664 Avatar
"Celebrity Splash!"
Propozycje programowe kanałów Polsatu
4016 76 Avatar
Disco Polo Music
Kanały grupy Polsat i powiązane
8237 76 Avatar
OBSTAW: LM i LE 2014/2015
Obstaw!
82221 1243 Avatar