Napisz do nas!
redakcja@tvpolsat.info

Social media

Ankieta

Czy Conrado Yanez zasłużył na zwycięstwo X edycji "Must be the music"?

Tak, jak najbardziej

Nie, powinien wygrać ktoś inny

Nie wiem, nie oglądam programu

Notowania na GPW

25,13 zł (0,92%)

Kurs z: 26.11 (zamknięcie)

Partnerzy


Info

• Trwa kampania promująca Mikołajkowy Blok Reklamowy

28 listopada
Gala KSW 33 w PPV Cyfrowego Polsatu i IPLI
5 grudnia
Urodziny Polsatu i Cyfrowego Polsatu
6 grudnia
Mikołajkowy Blok Reklamowy

Polecamy na forum

Shoutbox


Zaloguj się lub zarejestruj, aby uzyskać dostęp do shoutboxa.

Muzo.tv zmienia ramówkę. W weekendy dokumenty i koncerty

Muzo.tvMuzo.tv Muzo.tv modyfikuje sobotnią i niedzielną ramówkę wprowadzając do oferty pasmo filmów dokumentalnych i koncertów. Będzie je można oglądać w soboty o 20:00 i 22:00 oraz powtórkowo w niedziele o 15:00 i 17:00. Pierwszym dokumentem, który w ten weekend pokaże Muzo.tv, będzie „U2 – From the Sky Down” w reżyserii Davisa Guggenheima.

CI Polsat pokaże dokument o zamachach w Paryżu

CI PolsatKanał CI Polsat pokaże specjalny dokument o zamachach w Paryżu, w których straciło życie 130 osób. Film „Terroryzm: zamachy w Paryżu” przygląda się tragedii, która wydarzyła się w stolicy Francji w piątek, 13 listopada br., w kontekście współczesnego międzynarodowego zagrożenia terroryzmem.

"Sylwestrowa Moc Przebojów" z Katowic w Polsacie

PolsatPo raz dziewiąty, a po raz pierwszy z Katowic widzowie Polsatu zobaczą „Sylwestrową Moc Przebojów”. Wprost z serca Katowic, z placu Honorowego pod symbolem miasta – Spodkiem, wystąpią artyści, których wielkie przeboje będzie mógł zaśpiewać każdy na placu i przed telewizorem – bo w tym roku stacja zaprosi widzów na największe karaoke na świecie.

Ankieta tvpolsat.info: Nowości programowych nie będzie już do końca roku

tvpolsat.infoW minionym tygodniu czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Czy jeszcze do końca roku pojawią się nowości programowe w Cyfrowym Polsacie. Jak wynika z przeprowadzonej sondy większość osób twierdzi, że już żadne nowości nie pojawią się w tym roku.

CS:GO DreamHack Open Winter w Polsat Viasat Explore

Polsat Viasat ExploreE-sport wraca na antenę Polsat Viasat Explore z kolejną emocjonującą transmisją wielkiego wydarzenia – turnieju CS:GO DreamHack Open Winter, rozgrywającego się w Jönköping w Szwecji. Gracze będą walczyć o łączną pulę nagród w wysokości 250 tys. dolarów. Turniej otworzy mecz z udziałem polskiej drużyny Virtus.Pro, która w ostatnim czasie zakwalifikowała się do rozgrywek

Plus rozszerzył zakres testów Wi-Fi Calling

PlusPlus rozszerza zakres testów usługi Wi-Fi Calling o nową aplikację przygotowaną przez firmę Ericsson razem z Taqua, a jednocześnie testuje Wi-Fi Calling natywne. Natywne Wi-Fi Calling jest rozwiązaniem, które nie wymaga instalowania aplikacji, ale konieczne jest specjalne oprogramowanie telefonu.

Niemal 1,9 mln widzów oglądało finał "SuperDzieciaka"

Oglądalność i słuchalnośćNiemal 1,9 mln widzów oglądało finał show „SuperDzieciak”. Show wygrała piętnastoletnia wokalistka Zuzanna Rosa z Krakowa, która otrzymała 100 tysiecy złotych i złoty medal. Srebro i 50 tysięcy przypadło perkusiście Kubie Kowaliszynowi, a brąz gimnastyczce sportowej Natalii Kozioł, która otrzymała również 30 tysięcy złotych.

Rekordowy 5 sezon "Naszego nowego domu"

Oglądalność i słuchalność„Nasz nowy dom” to doskonały przykład programu w którym doskonale udało się połączyć misyjność z wysoką oglądalnością. Jesienny, piąty sezon programu był rekordowy pod każdym względem. Średnia oglądalność 12 odcinków wyniosła 2,7 mln widzów.

Conrado Yanez wygrał X edycję "Tylko muzyki". Jury opuszcza Piotr Rogucki

Must be the music. Tylko muzykaWokalista Conrado Yanez wygrał dziesiątą, jubileuszową edycję emitowanego w Polsacie programu „Tylko muzyka. Must be the music”. W dogrywce pokonał zespół Hope. Conrado Yanez w nagrodę otrzymał 100 tys. zł. Grupa Hope za drugie miejsce dostała nagrodę specjalną w wysokości 50 tys. zł. Ponadto, poinformowano, że z jury show odchodzi Piotr Rogucki.

Polsat pokaże mikołajkowe wydanie programu "Nasz nowy dom"

Nasz nowy domDzisiaj Polsat wyemituje ostatni odcinek piątej serii „Naszego nowego domu”. Jednak 6 grudnia, tak jak rok temu, stacja przed Mikołajkowym Blokiem Reklamowym pokaże specjalne wydanie programu, w którym prowadząca Katarzyna Dowbor z ekipą powrócą do rodzin, którym wyremontowano domy.

Ostatnio poruszane tematy

  Temat Ostatni post
[PN/PN2] "Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
Wyświetleń: 110771 | Odpowiedzi: 1105
Avatar
Sylwester 2015/2016
Propozycje programowe kanałów Polsatu
Wyświetleń: 2289 | Odpowiedzi: 34
Avatar
Paulina Sykut-Jeżyna
Ludzie Polsatu
Wyświetleń: 3113 | Odpowiedzi: 10
Avatar
Klara Wilkiewicz
Ludzie Polsatu
Wyświetleń: 34 | Odpowiedzi: 0
Avatar
Ewa Bobrowska
Ludzie Polsatu
Wyświetleń: 29 | Odpowiedzi: 0
Avatar
Małgorzata Tomaszewska
Ludzie Polsatu
Wyświetleń: 62 | Odpowiedzi: 3
Avatar
Marek Horczyczak
Ludzie Polsatu
Wyświetleń: 34 | Odpowiedzi: 0
Avatar
Milena Rostkowska-Galant
Ludzie Polsatu
Wyświetleń: 42 | Odpowiedzi: 1
Avatar
Kanały TVP
Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
Wyświetleń: 87485 | Odpowiedzi: 731
Avatar
Romance TV (HD)
Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
Wyświetleń: 854 | Odpowiedzi: 9
Avatar