Ankieta

Czy Cyfrowy Polsat powinien zrezygnować z TV Mobilnej?

Tak

Nie

Trudno powiedzieć

Notowania na GPW

23,20 (0,87%)

0,60 (1,64%)

3,44 (0,86%)

Kurs z: 29.07 (zamknięcie)

Partnerzy


Social media

Info

• W najbliższą sobotę i niedzielę „Lato Polsat News” – „Nowy dzień” z Kołobrzegu

31 sierpnia
• Powrót po wakacyjnej przerwie serialu „Pierwsza miłość”

Shoutbox


Zaloguj się lub zarejestruj, aby uzyskać dostęp do shoutboxa.

Travel Channel HD i Polsat Food Network HD w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat Scripps Networks UK & EMEA w dniu dzisiejszym ogłosiło zmianę na kompresję MPEG4, związaną z wprowadzeniem Polsat Food Network HD, globalnej marki kulinarnej, rozrywkowej i lifestylowej oraz Travel Channel HD, wiodącego kanału podróżniczego, na platformę Cyfrowy Polsat.

Przygarnij darmowy starter Plush na Kartę

PlushStartery Plush na Kartę można mieć teraz całkowicie za darmo. Wystarczy jedynie wejść na stronę www.plushbezlimitu.pl i poprawnie wypełnić znajdujący się na niej formularz. Wybrać można jeden z dwóch starterów: „Rozmowy i SMS-y bez limitu i 1 GB” oraz „2 GB, SMS-y bez limitu i 9 gr/min”.

FightBox HD od 1 października w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat1 października do oferty Cyfrowego Polsatu dołączy FightBox w jakości HD (obecnie dostępna jest wersja SD). Ponadto, od tego dnia kanały FilmBox, FilmBox Extra (od 29 września jako FilmBox Premium), FilmBox Action, FilmBox Family będą emitowane w nowych standardach modulacji i kodowania.

Przemysław Białkowski gościnnie w "To jest dzień" w Polsat News

Polsat NewsPrzemysław Białkowski zadebiutował dzisiaj jako gospodarz magazynu „To jest dzień” w Polsat News. Jak się dowiedzieliśmy, jest to jednak wakacyjne zastępstwo i nie oznacza stałego dołączenia Przemysława Białkowskiego do grona prowadzących „To jest dzień”.

Aż 450 Mb/s prędkości pobierania danych w testach LTE-Advanced

PlusFirmy Polkomtel i Ericsson wspólnie przeprowadziły test agregacji trzech pasm częstotliwości w standardzie LTE-Advanced i uzyskały aż 450 Mb/s prędkości pobierania danych. Było to możliwe dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu trzech częstotliwości nośnych 20 MHz w pasmach 800 MHz, 1800MHz i 2600 MHz.

Ankieta tvpolsat.info: Nie wszystkie zapowiadane kanały zostaną uruchomione

tvpolsat.infoW minionym tygodniu czytelnicy serwisu tvpolsat.info odpowiadali na pytanie: Czy według Ciebie Polsat uruchomi zapowiadane niedawno 5 nowych kanałów. Jak wynika z przeprowadzonej sondy większość ankietowanych uważa, że nie wszystkie kanały zostaną uruchomione.

"Demakijaż" - nowy program w Polsat Cafe

Polsat CaféWe wrześniu na antenie Polsat Cafe zadebiutuje nowy program lifestylowy „Demakijaż”. W roli prowadzącej wystąpi Zuzanna Ziomecka, która będzie rozmawiała ze znanymi kobietami, które imponują swoim kunsztem, pasją czy postawą wobec świata.

Prezenterki pogody odchodziły. On nie. Marek Horczyczak - w Polsacie już 21 lat

PolsatPrezenterki pogody w Polsacie zmieniały się dość często. Jednak pogodowy „rodzynek”, czyli Marek Horczyczak pojawia się na antenie Polsatu nieprzerwanie już od 21 lat. Zaczynał w 1994 roku, i co ciekawe, nie od pogody, a od prowadzenia muzycznego programu „Gramy”. Jednak jeszcze w tym samym roku zadebiutował jako prezenter pogody.

Trzy największe programowe porażki w historii Polsatu

PolsatSą takie programy i seriale, które nie zostają przychylnie przyjęte przez widzów. Zazwyczaj, mimo niezadowalających wyników oglądalności, emituje się je w tym samym paśmie do końca zamówionej puli odcinków. Ale były w historii Polsatu takie propozycje programowe, których emisja na głównej antenie nie została dokończona lub skończono ją w innym paśmie emisyjnym. Oto 3, naszym zdaniem, największe klapy Polsatu.

Plush: tańsze pakiety przez pierwszy miesiąc

PlushJuż od dziś użytkownicy Plush na Kartę mogą korzystać z nowej promocji w ramach Strefy Plusha. Teraz rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz pakiet internetowy 1 GB można mieć przez pierwszy miesiąc taniej aż o połowę. Z promocji może skorzystać każdy, kto ma Plush na Kartę.

Ostatnio poruszane tematy

  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Aktualizacja Windows 10 - w...
Hyde Park
105 1 Avatar
[PN2] "WidziMiSię"
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
7609 83 Avatar
Muzo.fm
Kanały grupy Polsat i powiązane
15475 185 Avatar
Eleven Sports Network [plan.]
Nadawcy i operatorzy telewizyjni oraz radiowi
5692 64 Avatar
Polsat Reality [plan.]
Kanały grupy Polsat i powiązane
547 9 Avatar
OBSTAW: LM i LE 2015/2016
Obstaw!
95838 1396 Avatar
Polsat X [plan.]
Kanały grupy Polsat i powiązane
956 21 Avatar
[PN] "To jest dzień"
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
3558 52 Avatar
DYSKUSJA: LM i LE 2015/2016
Obstaw!
16353 121 Avatar
[PN/PN2] "Wydarzenia 15:50"...
"Wydarzenia", Polsat News, Polsat News 2 i Superstacja
13215 105 Avatar