fot.: YT Love Island Australia

„Love Island. Australia” w TV4. Kiedy emisja?

TV4 zaprasza na kolejną edycję formatu "Love Island".

TV4 zaprasza na kolejną edycję formatu „Love Island”.

Widzowie „Czwórki” będą mogli śledzić przygody „wyspiątek” z Australii. Stacja pokaże pierwszy sezon programu z 2018 roku. Ma on 30 odcinków. Prowadzi go australijska osobowość medialna związana z Nine Network, Sophie Monk.

Emisja rozpocznie się w poniedziałek, 15 kwietnia o godzinie 23:55. Pierwszy odcinek będzie dłuższy i potrwa do ok. 1:25 w nocy.

Od nocy z wtorku na środę 16/17 kwietnia stacja od 0:00 będzie nadawała dwa odcinki. Podobna sytuacja będzie miała miejsce od poniedziałku, 22 kwietnia do czwartku, 25 kwietnia. Wtedy jednak program będzie rozpoczynać się około godziny 23:00. W następnym tygodniu stacja planuje emisję w późnych godzinach nocnych (okolice 1:00-1:30). Ma to związek z serialami i filmami nadawanymi w Czwórce.

Program można również oglądać w Polsat Box Go po zakupieniu pakietu: Polsat Box Go Premium (30 zł/miesięcznie), Polsat Box Go Plus (dla posiadaczy sieci Plus) lub Polsat Box Go Start (30 zł/miesięcznie).

W niedzielę, 14 kwietnia TV4 zakończyła emisję 9. sezonu „Love Island. Wyspa miłości”. 100 tysięcy złotych zdobyli Zuzanna Maciejewska oraz Jarek Mrozowski. Uzyskali oni 45,7% głosów widzów, którzy głosowali na zwycięzców w aplikacji mobilnej programu. Nie wiadomo na ten moment, czy będzie 10. edycja.