Zuza i Jarek wygrali „Love Island. Wyspa miłości 9”. Czy będzie kolejna edycja?

Za nami dziewiaty sezon reality show "Love Island. Wyspa miłości". Główną nagrodę zdobyli Zuzanna Maciejewska oraz Jarek Mrozowski.

Za nami dziewiaty sezon reality show „Love Island. Wyspa miłości”. Główną nagrodę zdobyli Zuzanna Maciejewska oraz Jarek Mrozowski.

Zwycięzców reality show wybrali widzowie w aplikacji. Głosowanie trwało godzinę po zakończeniu piątkowego odcinka. Zuza i Jarek otrzymali 45,7% głosów. Drugie miejsce zajęli Patrycja i Robert, a trzecie Asia i Rafał. W tym sezonie w finale uczestniczyły trzy pary. W piątkowym odcinku odpadli Angelika i Mateusz oraz Amanda i Dan

Poprzednią edycję wygrali Laura Gołaszewska i Armin Pawlak. Para wciąż jest ze sobą. Z początkiem 2024 roku zamieszkała we własnym mieszkaniu.

Love Island 9 – szczegóły

Reality show, podobnie jak poprzedni sezon, był emitowany na antenie TV4 od poniedziałku do piątku oraz w niedziele. Program wrócił jednak na godzinę 22:00, o której był emitowany w Polsacie, bo o 21:00 nadawane są „Pamiętniki z wakacji” Finał tej edycji pokazano w niedzielę, a nie jak to było jesienią 2023 roku, w sobotę. W „Love Island 9” brało udział 32 uczestników. Program prowadziła Karolina Gilon. TV4 na razie nie ogłosiła castingów do 10. edycji programu. W pożegnaniu z programem Gilon podkreślała całościową liczbę odcinków „Love Island”. W trakcie ostatniego lajwa na Instagramie programu powiedziała zdanie „Czekajcie na nas, może wrócimy”.