fot.: Polsat

„Love Island. Wyspa miłości” wiosną o nowej porze

Już 4 marca telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję 9. edycji reality show "Love Island. Wyspa miłości". Program w wiosennej ramówce będzie pokazywany o nowej godzinie.

Już 4 marca telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję 9. edycji reality show „Love Island. Wyspa miłości”. Program w wiosennej ramówce będzie pokazywany o nowej godzinie.

Nowy sezon randkowego reality show, a w nim nowi bohaterowie, nowe miłosne historie i nowa willa, w której wszystko się może zdarzyć. Tej wiosny z pewnością nie zabraknie zauroczeń i ekscytujących chwil. W programie pojawią się nowe „wyspiątka”, które wierzą w znalezienie swojej drugiej połówki.

W 9. edycji widzowie zobaczą zupełnie nową willę. Jak informuje nadawca, piękno i dzikość otaczającej natury oraz gorący andaluzyjski klimat stworzą idealne warunki dla wszystkich poszukujących miłości, nowych doświadczeń i przygód. Nad losami uczestników jak zawsze czuwać będzie niezastąpiona gospodyni programu – Karolina Gilon.

Zwycięzcami jesiennego sezonu „Love Island” byli Laura Gołaszewska i Armin Pawlak. Para po dziś dzień jest razem.

Wciąż można dołączyć do ekipy 9. edycji reality show. Aby wziąć udział w castingu, należy wypełnić formularz dostępny na stronie polsat.pl.

„Love Island. Wyspa miłości” będzie można oglądać od poniedziałku do piątku i w niedziele o godzinie 22:05 w TV4. W dotychczasowym paśmie emisji reality show Czwórka pokazywać będzie „Pamiętniki z wakacji”.