fot.: Polsat

Powracają „Pamiętniki z wakacji”. Emisja w paśmie „Love Island”

Telewizyjna Czwórka od 4 marca zaprasza na nowe odcinki serialu "Pamiętniki z wakacji". Wakacyjne szaleństwo, miłość, słońce i przygoda oraz niezliczone zwroty akcji - tego nie zabraknie w kultowej produkcji.

Telewizyjna Czwórka od 4 marca zaprasza na nowe odcinki serialu „Pamiętniki z wakacji”. Wakacyjne szaleństwo, miłość, słońce i przygoda oraz niezliczone zwroty akcji – tego nie zabraknie w kultowej produkcji.

Tej wiosny wśród malowniczych wzgórz, pięknych plaż i atrakcji luksusowych kurortów Gran Canarii ponownie rozgrywać się będą burzliwe perypetie całej galerii barwnych postaci. Bohaterowie znów przeżyją wzloty i upadki, pokochają i zdradzą, stracą pieniądze i zdobędą pracę, zerwą znajomości i zyskają przyjaciół, popełnią i naprawią błędy oraz strzelą gafy i zaliczą wpadki, które jednych rozśmieszą do łez, a innych zbulwersują.

W każdym z odcinków nowej serii śledzić będziemy dwie różne historie, kontynuowane przez kilkanaście kolejnych dni. W bohaterkę jednej z nich, Grażynę z Polski, mieszkającą na Gran Canarii wcieli się Dagmara Kaźmierska, której telewizyjna kariera zaczęła się właśnie od udziału w „Pamiętnikach z wakacji”. Tym razem nasza gwiazda jako kobieta niezależna, na „wyspie miłości”, jak często tubylcy nazywają Gran Canarię, będzie szukać spokoju i równowagi. Niestety jej nadzieje szybko legną w gruzach.

Pamiętnika z wakacji: Dagmara
fot. Polsat

W tym sezonie poznamy tez historię kierowcy TIRa, który został milionerem i na Gran Canarii postanowił spełnić swoje marzenia, losy rodziny Kowalskich, usiłujących odbudowywać na wyspie nadszarpnięte stażem i okolicznościami więzy rodzinne, przygody trzech kumpli bez grosza przy duszy lecz z głowami pełnymi najdziwniejszych pomysłów, uroczego singla poszukującego miłości oraz paczkę przyjaciół, którzy na wyspie zrewidują swoje pragnienia, by na końcu odnaleźć swe prawdziwe połówki.

„Pamiętniki z wakacji” będzie można oglądać od poniedziałku do piątku i w niedziele o godzinie 21:00. Jesienią o tej porze emitowane było reality show „Love Island. Wyspa miłości”, za wyjątkiem pierwszego odcinka. Nadawca nie ujawnia, o której godzinie będzie można oglądać randkowy program.