fot.: FB/Polsat

Maffashion i Szczepaniak kolejnymi uczestnikami „Tańca z gwiazdami”

Już za niewiele ponad miesiąc po przerwie powróci show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Poznaliśmy kolejne gwiazdy show.

Już za niewiele ponad miesiąc po przerwie powróci show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Poznaliśmy kolejne gwiazdy show.

Widzowie Telewizji Polsat zobaczą umiejętności taneczne Julii Kuczyńskiej, czyli influencerki Maffashion. Jest ona jedną z najbardziej wpływowych blogerek modowych. Na Instagramie obserwuje ją niemal 1,5 miliona osób.

Krzysztof Szczepaniak jest aktorem teatralnym. Widzom telewizyjnym jest znany z produkcji, takich jak „Wojenne dziewczyny”, „Stulecie Winnych” i „Lekarze na start”. Wciela się też w postać Marcela w filmach z serii „Kogel-mogel”, w tym najnowszej piątej części „Baby Boom”. Szczepaniak był finalistą „Twoja twarz brzmi znajomo”.

W 14. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” wystąpi 12 par. Uczestnikami programu będą m.in. Filip Chajzer, Kamil Baleja, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Roksana Węgiel i Maciej Musiał.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będzie emitowane w niedziele o godzinie 20:00 w Polsacie.