fot.: FB/Polsat

Filip Chajzer wiosną w Polsacie. Zatańczy w „Dancing with the Stars”

Telewizja Polsat zaprezentowała kolejną gwiazdę tanecznego show "Dancing with the Stars". W "Tańcu z gwiazdami" wystąpi Filip Chajzer.

Telewizja Polsat zaprezentowała kolejną gwiazdę tanecznego show „Dancing with the Stars”. W „Tańcu z gwiazdami” wystąpi Filip Chajzer.

Filip Chajzer to prezenter radiowy i telewizyjny. Przez wiele lat był związany z TVN, gdzie był dziennikarzem i prowadzącym „Dzień dobry TVN” oraz gospodarzem „Big Brother”. Prezenter był też obecny na antenie Programu 4 Polskiego Radia. Prowadził audycję, podczas której emitowano m.in. muzykę disco polo. Prywatnie jest synem Zygmunta Chajzera, znanego m.in. z programów „Idź na całość”, „Grasz czy nie grasz” i „Moment prawdy”.

Oprócz Filipa Chajzer, w programie wystąpią również m.in. Kamil Baleja, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Roksana Węgiel i Maciej Musiał. W jury natomiast zasiadać będą: Ivona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” widzowie będą mogli oglądać od 3 marca w niedziele o godzinie 20:00 w Polsacie.