fot.: Magdalena Tasarz/tvpolsat.info

Roksana Węgiel uczestniczką „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”

Do grona uczestników show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" dołączyła Roksana Węgiel. Nowa edycja programu od marca w Polsacie.

Do grona uczestników show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” dołączyła Roksana Węgiel. Nowa edycja programu od marca w Polsacie.

Roksana Węgiel jest piosenkarką, która sławę zdobyła dzięki zwycięstwie w „The Voice Kids” (TVP2). Młoda wokalistka następnie wygrała „Eurowizję Junior”, a rok później poprowadziła to wydarzenia z Gliwic na Śląsku.

Następnie Węgiel wraz ze swoją przyjaciółką wzięła udział w show „Dance Dance Dance”, w którym w finale pokonały Annę Matysiak i Stanisława Karpiela-Bułecka. Później piosenkarka, jako współprowadząca „You Can Dance – Nowa generacja”, pomagała młodym osobom zdobywać taneczne umiejętności.

Roksana Węgiel (również pod pseudonimem Roxie) ma na swoim koncie wiele piosenek, w tym takie, które można było posłuchać w zagranicznych stacjach muzycznych. Wśród jej hitów można wymienić m.in. „Anyone I Want to Be”, „MVP”, „Miasto”, czy „Napad na bank”.

W 14. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” wystąpi 12 par. Pierwszym ujawnionym uczestnikiem był Maciej Musiał. Widzowie zobaczą nowe jury w składzie: Ivona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda. Za choreografie odpowiedzialny będzie Tomasz Barański. Natomiast reżyserem nowej edycji jest Wojciech Iwański.

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w niedziele o godzinie 20:00 w Polsacie, od 3 marca.