fot.: Polsat

Maciej Musiał zatańczy w „Dancing with the Stars”

Telewizja Polsat ujawniła pierwszą gwiazdę 14. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Swoje umiejętności w show zaprezentuje Maciej Musiał.

Telewizja Polsat ujawniła pierwszą gwiazdę 14. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Swoje umiejętności w show zaprezentuje Maciej Musiał.

Maciej Musiał jest młodym aktorem, który zadebiutował na małym ekranie niemal dwie dekady temu. Sławę przyniosły mu role w serialach TVP: „Ojciec Mateusz” (wnuk babci Lucyny) i „Rodzinka.PL” (Tomasz Boski). Musiał grał też w produkcjach takich jak: „Hotel 52”, „Mój biegun”, „Klangor”, czy „1983”. 12 stycznia miała miejsce premiera filmu koprodukowane przez Telewizję Polsat – „Fuks 2”, w którym aktor wciela się w jedną z główną ról.

Zmiany w „Tańcu z gwiazdami”

14. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” już od 3 marca w Polsacie. W programie wystąpi 12 par. Oceniać je będzie nowe jury: Ivona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda. Za choreografie odpowiedzialny będzie Tomasz Barański. Natomiast reżyserem nowej edycji jest Wojciech Iwański.

Show jest obecny na antenie Polsatu od 10 lat, dlatego postanowiliśmy go odświeżyć, dodać mu nowej energii. Bez zmian pozostaje to co jest DNA tego programu – emocje i rozrywka na najwyższym poziomie – poinformował Edward Miszczak, Dyrektor Programowy Telewizji Polsat.

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w niedziele o godzinie 20:00 w Polsacie, od 3 marca.