fot.: Polsat

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Baleja w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”

Poznaliśmy kolejnych uczestników 14. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W programie wystąpią Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Baleja.

Poznaliśmy kolejnych uczestników 14. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W programie wystąpią Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Baleja.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to aktorka znana między innymi z roli Grażyny Lubicz, żony Ryśka w „Klanie”. Uczestniczka „Tańca z gwiazdami” grała również w produkcjach, takich jak „Stulecie Winnych” i „Kurierzy”. Aktorka jest wdową po Pawle Królikowskim.

Kamil Baleja to prezenter radiowy i influencer. W przeszłości związany był z RMF Maxx, RMF FM i Radiem Złote Przeboje. Aktualnie jest gospodarzem porannego pasma w Radiu ZET. W przeszłości był prowadzącym teleturniej Super Polsat pt. „Taxi Kasa”.

Ponadto w programie widzowie zobaczą taneczne poczynania Roksany Węgiel i Macieja Musiała. Jak donosi Pomponik.pl, tancerzem w nowej edycji będzie Marcin Hakiel, do niedawna mąż Katarzyny Cichopek.

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” od 3 marca w Polsacie.