Poradnik

Hajto vs. Bartman. Czy można oglądać Clout MMA w Polsat Box?

Już 5 sierpnia w Warszawie odbędzie się pierwsza gala federacji Clout MMA. W karcie walk znalazło się m.in. starcie Tomasz Hajto vs. Zbigniew Bartman. Wydarzenia będzie dostępne w PPV.

Co to jest Clout MMA?

Clout MMA to nowa federacja prezentująca tzw. freak-fighty. Widzowie zobaczą walki gwiazd znanych z telewizji i internetu. Twarzą wydarzenia jest były reprezentant Polski w piłce nożnej – Sławomir Peszko.

Karta walka Clout MMA zawiera takie pojedynki jak: Kacper Ludwiczek Bociański vs. Mariusz Super Mario Sobczak, Tomasz Szalony Reporter Matysiak vs. Cezary Czarek Czaruje Gołębiewski i Tomasz Hajto vs. Zbigniew Bartman. Walka wieczoru Clout MMA to starcie bokserów: Marcin Najman vs. Andrzej Fonfara.

Clout MMA w Polsat Box?

W jednej z walk widzowie zobaczą eksperta Polsat Sport, którym jest Tomasz Hajto. Abonenci Polsat Box zastanawiają się, gdzie oglądać Clout MMA i jak kupić dostęp. Niestety wydarzenie nie będzie dostępne w Polsat Box PPV.

Aby obejrzeć Clout MMA należy kupić dostęp do wydarzenia w serwisie cloutmma.tv. Wiadomo już ile kosztuje pakiet z transmisją w internecie. Najtańsza opcja to koszt 34,99 złotych. W tym przypadku użytkownik otrzymuje dostęp do wydarzenia w jakości 720p. Aby oglądać galę Clout MMA w jakości Full HD, należy zapłacić niecałe 40 złotych.

W ostatnich miesiącach w usłudze Polsat Box PPV były dostępne gale HIGH League, PRIME i FAME MMA.