Poradnik

Polsat Go wyłączone. Gdzie oglądać Polsat za darmo?

31 sierpnia działalność zakończył serwis Polsat Go. Wraz z zamknięciem aplikacji, użytkownicy utracili możliwość oglądania Telewizji Polsat w internecie za darmo na stronach Grupy. Jednak kanał bez zmian jest dostępny w serwisach innych dostawców.

Aplikacja Polsat Go ruszyła w 2021 roku. Oferowała dostęp do seriali i programów Grupy Polsat Plus bez dodatkowych opłat. W serwisie dostępne były produkcje, które wcześniej można było oglądać bez opłat w Ipli. Ponadto na stronie polsatgo.pl udostępniany był stream Telewizji Polsat i TV4.

Gdzie oglądać Polsat za darmo?

Jednak Polsat Go to niejedyny serwis, w którym udostępniono stream Polsatu. W internecie jest kilka legalnie działających usług, dzięki którym widzowie mogą oglądać swoje ulubione programy bez opłat.

1 stycznia 2023 roku w Polsce rozpoczęła działalność ukraińska platforma streamingowa Megogo. Usługa bez logowania i za darmo umożliwia oglądanie ponad 20 kanałów telewizyjnych. Bez opłat dostępne są między innymi stacje: Polsat, TV4, TVN i TV Puls. Ponadto w promocyjnym pakiecie 14 dni za 1 złoty znalazły się takie kanały jak Polsat Comedy Central Extra, Eleven Sports, czy też stacje Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat History i Polsat Viasat Explore.

Megogo

Pilot WP to strona należąca do Wirtualnej Polski. Aplikacja dostępna jest m.in. w przeglądarce, na smartfonach (Android, iOS) i SMART TV (Samsung, Android TV, LG WebOS). Za niewielką opłatą (5,99 zł/miesięcznie) w Pilot WP dostępne jest 30 kanałów, w tym Polsat i TV4. Aby korzystać z usługi wystarczy założyć konto.

Pilot WP

Wiele serwisów oferuje za niewielką opłatą lub darmowy okres próbny. Taką platformą jest Sweet TV. Po zarejestrowaniu przez 7 dni można oglądać Polsat i inne kanały bez opłat w internecie.

Sweet.tv

Polsat w internecie

Platformy satelitarne i kablowe oferują swoim abonentom bez opłat dostęp do aplikacji umożliwiających oglądanie TV w internecie. Stream Polsatu można oglądać m.in. w Polsat Box Go, CANAL+ online oraz Magenta TV (T-Mobile). Wystarczy zalogować się na konto abonenckie.

Canal+ online

Telewizja Polsat bez zmian dostępna jest za darmo w naziemnej telewizji cyfrowej.