fot.: Magdalena Tasarz/tvpolsat.info

Kontrowersje wokół Dagmary Kaźmierskiej. Polsat usuwa programy z jej udziałem

Dagmara Kaźmierska na cenzurowanym. Po publikacji artykułu przez Goniec.pl pt. "Jak gwiazda Polsatu kazała zgwałcić Marysię", nadawca usuwa z ramówki i serwisów VOD programy z udziałem tzw. "królowej życia".

Dagmara Kaźmierska na cenzurowanym. Po publikacji artykułu przez Goniec.pl pt. „Jak gwiazda Polsatu kazała zgwałcić Marysię”, nadawca usuwa z ramówki i serwisów VOD programy z udziałem tzw. „królowej życia”.

Dagmara Kaźmierska jest obecna w telewizji od niemal dekady. Sławę zdobyła dzięki TTV, aktualnie należącej do TVN Warner Bros. Discovery. Była twarzą programu typu reality show „Królowe życie”. Występowała też w produkcjach takich jak „To tylko kilka dni”, czy też „99 – gra o wszystko”.

Od niedawna osobistość telewizyjna jest obecna na antenie Telewizji Polsat. Przygody Dagmary Kaźmierskiej, jej syna Conana i przyjaciela Jacusia można było obserwować w reality show „Dagmara szuka męża”. Dziewczyna zagrała też w serialu „Pamiętniki z wakacji”. Uczestniczyła również w show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, z którego niedawno zrezygnowała.

„Biła z otwartej ręki”

25 kwietnia serwis Goniec.pl opublikował pierwszą część swojego śledztwa dotyczącego osobistości telewizyjnej znanej z anten TVN i Polsatu. Portal szczegółowo opisuje działalność agencji towarzyskiej z Kłodzka na podstawie zeznań jednej z dziewczyn. W tekście pojawia się szczegółowy opis, jak według poszkodowanej Dagmara Kaźmierska znęcała się nad nią i ją biła.

Część informacji opublikowanych przez portal nie było tajemnicą. Dagmara Kaźmierska nie raz mówiła o udziale w działalności przestępczej i karze pozbawienia wolności.

Nigdy nie byłam współwłaścicielką [agencji towarzyskiej], co ty mi umniejszasz. Byłam właścicielką. […] Nigdy nie handlowałam ludźmi. Z zarzutu handel żywym towarem zostałam uniewinniona – żartowała Dagmara Kaźmierska w programie „Kuba Wojewódzki” emitowanym w TVN.

Polsat nagle usuwa programy

Jak poinformowała Plejada.pl, Telewizja Polsat usunęła z ramówki powtórkę reality show „Dagmara szuka żony”, która miała być emitowana w sobotę o godzinie 15:45. W zamian widzowie zobaczą serial „Gliniarze”. Ponadto program został usunięty z serwisu Polsat Box Go.

Dagmara szuka męża
fot. Polsat Box Go

Z platformy streamingowej usunięto też odcinki „Pamiętniki z wakacji” z udziałem Dagmary Kaźmierskiej. W zamian widzowie mogą zobaczyć planszę „strona nie została odnaleziona”. Z tego powodu użytkownicy Polsat Box Go nie mogą zobaczyć, jak zakończyła się historia rodziny Kowalskich.

Dagmara Kaźmierska - Pamiętniki z wakacji
Odcinek 87. jest ostatnim dostępnym w Polsat Box Go.

Programy z udziałem Dagmary Kaźmierskiej są nadal dostępne w serwisie Player.pl należącym do TVN Warner Bros. Discovery.