W wakacje Polsat Cafe z premierowym odcinkiem programu o majsterkowaniu

MN 26/07/2016
Polsat Café
 W wakacje Polsat Cafe będzie emitował o różnych porach nowy program „Złap to, zrób to!”. Będzie to program typu DIYshow (zrób to sam) skierowany do kobiecej widowni. Gospodynią będzie Zofia Schwinke, która o DIY wie prawie wszystko. Od dziecka szyje, majsterkuje, nie boi się kontaktu z piłą czy wiertarką.

Prowadząca pokaże kobietom przedmioty, które mogą wykonać same we własnym domu. Będą to rzeczy o różnym stopniu skomplikowania, więc początkujące się nie zrażą, a doświadczone nie znudzą. Wszystkie przedmioty i materiały użyte w programie są ogólnie dostępne, a co najważniejsze mają przystępne ceny. To sprawia, że będzie bardzo łatwo i przyjemnie wprowadzić ulubione projekty w życie.

Dzięki „Złap to, zrób to!” kobiety dowiedzą się w jaki sposób wykonać interesujące i inspirujące przedmioty, ozdoby czy funkcjonalne rozwiązania domowe. Tłem dla tych przedmiotów będzie historia opowiadana przez gościa odcinka, dla którego przedmiot zostanie wykonany. W pierwszym odcinku widzowie poznają Małgorzatę, która prowadzi rodzinny biznes, podobnie jak jej przodkinie, szyje koszule na miarę.

Emisja odcinka w Polsat Cafe:
czwartek, 28 lipca o 12:30
piątek, 29 lipca o 16:30
sobota, 6 sierpnia o 08:30
niedziela, 14 sierpnia o 16:00
niedziela, 28 sierpnia o 13:30
wtorek, 30 sierpnia o 13:30


Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 26-07-2016 18:50
    Nie zdziwię się, jak w przyszłym roku i Polsat będzie chciał mieć swój kanał o DIY i home&garden. Tak jak to SNI zrobi z TVN Meteo Active.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.