fot.: Magdalena Tasarz/tvpolsat.info
PILNE

Anita Sokołowska wygrała 14. edycję „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”

Zakończyła się kolejna edycja show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W programie triumfowała Anita Sokołowska, która występowała w parze z Jackiem Jeschke.

Zakończyła się kolejna edycja show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W programie triumfowała Anita Sokołowska, która występowała w parze z Jackiem Jeschke.

Anita Sokołowska jest aktorką i reżyserką. Widzom Polsatu doskonale jest znana z roli Zuzy w serialu „Przyjaciółki”. Aktorka jest też obecna w produkcjach, takich jak: „Jak zostać gwiazdą?”, „Na dobre i na złe” i „Jak poślubić milionera?”.

W finale para zatańczyła trzy tańce: rumbę, quickstepa i freestyle. Od jurorów otrzymała 117 punktów. Zwyciężczyni, Anita Sokołowska wygrała 100 tysięcy złotych. Jej partner – Jacek Jeschke otrzymał 50 tysięcy złotych.

W finale Anita Sokołowska i Jacek Jeschke rywalizowali z parami w składzie Roksana Węgiel i Michał Kassin (2. miejsce) oraz Julia Maffashion Kuczyńska i Michał Danilczuk (3. miejsce).

Finał bez Dagmary Kaźmierskiej

W finale nie zabrakło tradycyjnego wspólnego występu uczestników 14. edycji show. Na parkiecie nie pojawiła się jednak jedna para – Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. W połowie kwietnia popularna „królowa życia” opuściła program z powodu kontuzji. Kilka dni później portal goniec.pl zaczął publikować zeznania kobiet, nad którymi miała się znęcać gwiazda.

14. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” była emitowana w niedziele o godzinie 20:00 w Polsacie.