fot.: Polsat

Zuza umiera w „Przyjaciółkach”. Edward Miszczak pożegnał aktorkę

14 września Telewizja Polsat pokaże ostatni odcinek serialu "Przyjaciółki" z udziałem Anity Sokołowskiej. Jej postać, Zuza umrze w szpitalu.

14 września Telewizja Polsat pokaże ostatni odcinek serialu „Przyjaciółki” z udziałem Anity Sokołowskiej. Jej postać, Zuza umrze w szpitalu.

Na początku odcinka Patrycja i Stefa zdecydują się zasięgnąć dodatkowej opinii lekraskiej. Medyk mówi wprost, że sytuacja jest beznadziejna. Stan Zuzy pogarsza się. Anka, Inga i Patrycja postanawiają jechać do niej do Berlina.

Edward Miszczak spotkał się z Sokołowską

Anita Sokołowska zdecydowała o rezygnacji z roli w serialu. Jak poinformowała na Instagramie, chciałaby zmienić coś w swojej karierze aktorskiej. Podkreśliła jednak, że nadal będzie obserwować przygody tytułowych przyjaciółek.

Edward Miszczak osobiście podziękował aktorce za ponad 10 lat współpracy przy projekcie. Dyrektor programowy Telewizji Polsat wręczył Anicie Sokołowskiej kwiaty – poinformował Pomponik.pl należący do Grupy Polsat Plus.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anita Sokołowska (@anita_sokolowskaa)

„Przyjaciółki” w czwartki o godzinie 21:10 w Polsacie. Drugi odcinek dostępny jest już w internecie w serwisie Polsat Box Go.