fot.: YouTube/ DisneyPolskaVEVO

„Nasze magiczne Encanto” i specjalny koncert. Dzień Disneya 2024 w Polsacie

W poniedziałek wielkanocny, 1 kwietnia Telewizja Polsat zaprasza na kolejną edycję "Dnia Disneya". Początek rodzinnej zabawy już o godzinie 6:50.

W poniedziałek wielkanocny, 1 kwietnia Telewizja Polsat zaprasza na kolejną edycję „Dnia Disneya”. Początek rodzinnej zabawy już o godzinie 6:50.

Na dobre rozpoczęcie dnia stacja zaprosi widzów w świat Roszpunki. Bohaterka animacji „Zaplątani” jest odważna i niezależna. W tej historii pojawi się też zaradny, sprytny i przystojny łotrzyk o imieniu Flynn.

Następnie o godzinie 9:15 Polsat pokaże film „Aladyn”. Jest to aktorska adaptacja popularnej animacji z 1992 roku. W rolach głównych Mena Massoud, Will Smith oraz Naomi Scott.

Odwaga to jej znak rozpoznawczy. O godzinie 11:50 nadawca zaprezentuje historię Vaiany. Polinezyjska księżniczka chce dokończyć dzieła swych przodków i wyruszy w niebezpieczną misję.

Vaiana. Skarb oceanu
fot. Polsat / Disney Enterprises

A następnie, o godzinie 14:15 widzowie odwiedzą „Zwierzogród”, czyli metropolię, gdzie każdy może być tym, kim chce być. Jednak do czasu, bo tajemnicze zdarzenia sprawią, że sielanka zostanie zakłócona. Zagadkę rozwiąże Judy Hops – pierwszy w historii królik zatrudniony w policji.

Premierowo „Encanto”

Po raz pierwszy w telewizji widzowie zobaczą familijną animację „Nasze magiczne Encanto”. Musical opowiada o niesamowitej rodzinie Madrigal obdarzonej wyjątkowymi mocami. Każdy kolejny krewny Abueli otrzymywał specjalny dar. Wszyscy z wyjątkiem Mirabel.

Problem w tym, że moce zaczynają słabnąć. Mirabel postanawia odkryć tajemnice rodziny, aby uratować magiczne dary. Jakie będą tego skutki?

Produkcja otrzymała trzy nominacje do Oscarów w 2022 roku i zdobyła nagrodę w kategorii najlepszy film animowany. Zaś piosenki z filmu trafiły na playlisty muzycznych stacji radiowych i telewizyjnych. Utwór „We Don’t Talk About Bruno” (w polskiej wersji „Nie mówimy o Brunie”) uplasował się nawet na pierwszym miejscu światowej listy Billboard.

„Nasze magiczne Encanto” w poniedziałek, 1 kwietnia o godzinie 16:40 w Polsacie.

„Koncert spełnionych życzeń”

Wieczorem, o godzinie 20:00 Telewizja Polsat zaprasza na wyjątkowy koncert z najpopularniejszymi piosenkami z bajek Disneya. Gwiazdy polskiej estrady wykonają niezapomniane przeboje m.in. z filmów: „Król lew”, „Mała syrenka”, „Tarzan”, czy też „Kraina lodu”. Widzowie usłyszą też piosenkę z najnowszej animacji Walt Disney Animation Studios pt. „Życzenie”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez tvpolsat.info (@tvpolsat.info)