Kolejne zmiany w redakcji Polsat News

Maj jest kolejnym miesiącem, podczas którego do i z redakcji Polsat News dołączają i odchodzą dziennikarze.

Maj jest kolejnym miesiącem, podczas którego do i z redakcji Polsat News dołączają i odchodzą dziennikarze.

Polsat News opuściła Anna Hałas. Dziennikarka w 2016 roku dołączyła do redakcji stacji, po odejściu z TVP INFO. Była m.in. reporterką i autorką materiałów w „Wydarzeniach”. Przygotowywała też reportaże, m.in. na temat Powstania Warszawskiego. W ostatnich dniach zadebiutowała w „Studiu Parlament” na antenie Polsat News Polityka.

Ze stacją pożegnała się również Dominika Grabowska. Dziennikarka była związana z redakcją „Interwencji”, „Państwa w państwie” i „Raportu”. Dominika Grabowska i Anna Hałas przechodzą do Telewizji Polskiej.

Nowe twarze na antenie Polsat News

Na antenie Polsat News pojawiły się nowe twarze. Z WTK do poznańskiej redakcji kanałów informacyjnych Grupy Polsat Plus przeszła Ewelina Dernoga. Jest ona absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Była laureatką stypendium im. Leopolda Ungera, nagrodzona za serię materiałów o tematyce społecznej i politycznej zrealizowanych dla kanału WTK.

Ewelina Dernoga
fot. Polsat News

Natomiast wydarzenia z Warszawy i okolic relacjonuje Damian Rosłoniec. Dziennikarz pracował w redakcji zagranicznej stacji.

Damian Rosłoniec
fot. Polsat News

Niedawno do redakcji Polsat News dołączyli także między innymi Adam Słowik i Karolina Jędrzejewska.