Co wydarzy się w trzecim sezonie "Hotelu 52"?

MN 04/02/2011
Polsat
 24 lutego o godz. 21:00 Polsat wyemituje pierwszy odcinek trzeciej serii serialu rHotel 52r1;. W nowym sezonie poznamy przede wszystkim dalsze losy czwórki głównych bohaterów. Natalia (Laura Samojłowicz) i Artur (Krzysztof Kwiatkowski) postanowią zostać przyjaciółmi r11; ku uciesze Doroty (Olga BołądĹş) oraz Tomka (Marcin Bosak).

Recepcjonistka będzie starać się jak najbardziej zbliżyć do Artura, by zająć w jego sercu miejsce Natalii. Jej działania będą dużo skuteczniejsze niż w poprzednim sezonie. Może uda jej się nawet zdobyć ukochanego? Pomoże jej w tym Tomek, który uwodzi Natalię, a młoda właścicielka rHotelu 52r1; jest nim coraz bardziej oczarowana.

Związek Iwony (Magdalena Cielecka) i Michała (Rafał Królikowski) osiągnie wreszcie względną stabilność. Ĺťona Michała (Dominika Bednarczyk) wyprowadzi się do innego miasta, a rozwód tych dwojga będzie w toku. W momencie, kiedy wszystko będzie wskazywać na to, że ich sytuacja zmierza ku dobremu, Michała i Iwonę zaskoczy wiadomość, która może rozdzielić tę parę na zawsze... W tym samym czasie Iwona będzie starać się poukładać swoje relacje z Igorem (Kamil Kula). Nie będzie to łatwe, bo chłopak będzie w szoku. Nie ma ochoty rozmawiać z Iwoną r11; od kiedy dowiedział się, że jest jego matką, a nie siostrą. Igor postanowi odnaleĹşć swojego ojca, czym Iwona nie będzie zachwycona. W życiu jej syna coraz ważniejszą rolę zacznie odgrywać jego współlokatorka Julka (Justyna Wasilewska) r11; dziewczyna stanie się najbliższą przyjaciółką Igora, a być może i kimś więcej.

Trzeci sezon rHotelu 52r1; rozwinie wątki bohaterów, którzy dotąd pozostawali na drugim planie. Artur zaprzyjaĹşni się z barmanem Robertem (Jakub Mazurek) i pozna jego tragiczną przeszłość. Lucy (Lucyna Malec) będzie wreszcie musiała zmierzyć się ze swoim alkoholizmem, bo pijaństwo może przypłacić nawet zwolnieniem z pracy.

Tradycyjnie w rHotelu 52r1; zameldują się goście. Ich historie, pełne niecodziennych intryg i zdarzeń, nie zawiodą widzów. W nadchodzących odcinkach zobaczymy, m.in.: Stefano Terrazzino, Łukasza Nowickiego, Krystiana Wieczorka, Katarzynę Maciąg, Marię Niklińską i Piotra Roguckiego. Z kolei rolach obsługi hotelowej znów zobaczymy, m.in.: Kamila Kulę, Jakuba Mazurka, Pawła Tomaszewskiego, Marzenę Trybałę, Lucynę Malec, Magdalenę Stużyńską oraz Magdalenę Kumorek.

Producentem rHotelu 52r1; jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorami scenariusza: Katarzyna Leżeńska, Aneta Głowska i Wojciech Szarski.

rHotel 52r1;: w czwartki o godz. 21:00 w Polsacie, od 24 lutego.
 

Komentarze

 • 1894
  #1 Mietek86 dnia 04-02-2011 20:18
  Mam nadzieje, że nie zawiodę się na trzecim sezonie jak nie zawiodłem się na dwóch poprzednich.
 • 1366
  #2 wielki859 dnia 04-02-2011 22:20
  No to się wydarzy.
 • 1907
  #3 mlnmrwsk dnia 05-02-2011 00:44
  Ja nigdy nie oglądałem :h52. Jedynie może zamówiłem sobie 1 odcinek w VOD 49 - SERIAL jak za 0 zł było. Ale nie zdążyłem obejrzeć. Nie opłacało mi się, bo za 1 odcinek darmowy się płaciło, a 0,79 zł do abonamentu za telefon

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.