Michał Troiński zamiast Małgorzaty Mikulskiej-Rembek odpowiada za „Państwo w Państwie”

MN 13/06/2018
Michał Troiński zamiast Małgorzaty Mikulskiej-Rembek odpowiada za „Państwo w Państwie”
 Michał Troiński z Polsat News został koordynatorem redakcji programu „Państwo w Państwie”. Z redakcji odchodzi szefowa Małgorzata Mikulska-Rembek – dowiedział się portal tvpolsat.info

Małgorzata Mikulska-Rembek była szefową programu od 2013 roku. Wcześniej pracowała jako reporterka „Wydarzeń”. Prowadziła też magazyny „Ostatnia instancja” i „Encyklopedia zdrowia” w Polsat News. Michał Troiński ostatnio był związany m.in. z redakcją programu „Prawy do Lewego. Lewy do Prawego” w Polsat News 2.

„Państwo w Państwie” to program publicystyczny, nadawany w niedziele o 19:30 w Polsacie, Polsat News i Polsat News 2. Każde wydanie magazynu to szczegółowo udokumentowane reportaże o przypadkach naruszenia prawa przez urzędników wobec przedsiębiorców lub błędów wymiaru sprawiedliwości wobec osób prywatnych. Program prowadzi Przemysław Talkowski. „Państwo w Państwie” jest nadawane w Polsat News od wiosny 2011 roku, a od jesieni tego samego roku można je oglądać także na głównej antenie Telewizji Polsat.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.