fot.: TVP

Igor Sokołowski odszedł z Telewizji Polsat. Przygotowuje materiały do „19:30”

2 stycznia dziennikarz "Interwencji" i "Państwa w państwie" poinformował w mediach społecznościowych, że odchodzi z Telewizji Polsat. Igor Sokołowski dołączył do zespołu TVP.

2 stycznia dziennikarz „Interwencji” i „Państwa w państwie” poinformował w mediach społecznościowych, że odchodzi z Telewizji Polsat. Igor Sokołowski dołączył do zespołu TVP.

Igor Sokołowski dołączył do Telewizji Polsat w 2020 roku. Przygotowywał materiały do magazynu społecznego „Interwencja”. Był też reporterem w programie „Państwo w państwie”.

To było bardzo ważne, ciekawe i pouczające 3,5 roku. Ponad 150 zrealizowanych materiałów, podczas tworzenia których poznałem mnóstwo ciekawych i mądrych ludzi. Udało się zrobić wiele dobrego, czasem konkretną pomocą, czasem po prostu rozmową lub zainteresowaniem – napisał Igor Sokołowski w mediach społecznościowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Igor Sokołowski (@igor__sokolowski)

3 stycznia widzowie TVP1, TVP Polonia i TVP Info zobaczyli materiał Igora Sokołowskiego na temat ewakuacji pasażerów samolotu na lotnisku w Tokio.

Jędrzejek, Wramba przeszli do TVP

W ostatnich dniach z Telewizją Polsat pożegnali się m.in. Piotr Jędrzejek i Wioleta Wramba. Prezenterzy zadebiutowali już na antenie TVP Info. Wkrótce do TVP ma dołączyć też Jarosław Kret.