TYLKO U NAS

„Państwo w Państwie” powróci na antenę Polsat News

Program interwencyjny prowadzony przez Przemysława Talkowskiego po kilkumiesięcznej przerwie powróci na antenę Polsat News.

Program interwencyjny prowadzony przez Przemysława Talkowskiego po kilkumiesięcznej przerwie powróci na antenę Polsat News.

Od końca lutego br. „Państwo w Państwie” z powodu wybuchu wojny w Ukrainie, jest emitowane wyłącznie na głównej antenie Polsatu. Jeszcze do niedawna, audycja Przemysława Talkowskiego była emitowana zarówno na głównej antenie Polsatu jak i w Polsat News, a sam program był podzielony na dwie części. Drugi segment był emitowany wyłącznie w kanale informacyjnym Polsatu.

Jak udało nam się ustalić, dodatkowa część programu powróci na antenę Polsat News już w niedzielę, 15 mają. Dotychczas w tym paśmie można było oglądać serwis informacyjny w ramach programu „Obraz dnia”.

„Państwo w Państwie” po raz pierwszy pojawiło się na antenie 9 października 2011 roku. Dzięki działaniom programu m.in. dokonano istotnych zmian w przepisach, uchylono wadliwe decyzje urzędników, a dziesiątki spraw przeznaczono do ponownego rozpatrzenia. Za swoją pracę redakcja programu była wielokrotnie nagradzana m.in. wyróżnieniem honorowym Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego, główną nagrodą XIV edycji Konkursu im. Władysława Grabskiego, a także „Złotą Wagą” Naczelnej Rady Adwokackiej czy nagrodą „Wolności słowa” i Grand Press 2012 w kategorii Publicystyka.