Plebiscyt tvpolsat.awards trwa tylko do 3 grudnia

KM 22/11/2017
Plebiscyt tvpolsat.awards trwa tylko do 3 grudnia
 Głosowanie w plebiscycie tvpolsat.awards zakończy się już dzisiaj o 23:59. To więc ostatnie chwile na oddanie swoich głosów.

– Zainteresowanie plebiscytem jest bardzo duże. Głosowano już kilka tysięcy razy. Nie możemy jeszcze zdradzić szczegółowych danych. Cieszy nas jednak to, że nasz plebiscyt oraz jubileuszowy serwis spotkały się z tak ciepłym przyjęciem – mówi Michał Niedbalski, redaktor naczelny portalu tvpolsat.info.

Przypomnijmy, że plebiscyt tvpolsat.awards to okazja do podsumowania ćwierćwiecza Polsatu. Zwycięzcy, których ogłosimy 5 grudnia, otrzymają statuetki tvpolsat.awards. Głosy można oddawać w dziesięciu kategoriach.

– Cząstkowe wyniki głosowania w wybranych kategoriach są dla nas zaskoczeniem. W niektórych kategoriach trwa bardzo wyrównana rywalizacja między dwoma nominowanymi. Warto głosować, bo wyniki plebiscytu nie są jeszcze przesądzone. Zachęcamy do tego, aby wspierać swoich faworytów – dodaje Michał Niedbalski.

Plebiscyt można znaleźć się na stronie tvpolsat.info/plebiscyt, która jest częścią urodzinowego serwisu #25latPolsat, przygotowanego przez portal tvpolsat.info.


Komentarze

  • 3833
    #1 Maxwell dnia 23-11-2017 09:25
    Super pomysł z tym plebiscytem. Strona również! Jestem pod mega dużym wrażeniem. icon_smile Oczywiście głos oddany! Mam nadzieję, że wręczycie statuetki podczas jubileuszowej gali Polsatu!!! icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.