Paradokumentalne nowości Polsatu i TV4 dostępne wcześniej w IPLI i Cyfrowy Polsat GO
23/08/2016Autor: MN
Ipla
W IPLI oraz Cyfrowy Polsat GO pojawiły się pierwsze odcinki seriali paradokumentalnych „Na ratunek 112” oraz „Gliniarze”. Premierę telewizyjną oba seriale będą mieć 29 sierpnia, ale już teraz można je bez dodatkowych opłat obejrzeć w internetowych serwisach Grupy Polsat.

Pierwszy odcinek serialu „Na ratunek 112” w IPLI

Pierwszy odcinek serialu „Gliniarze” w IPLI

Obie produkcje przedpremierowo można obejrzeć również w Cyfrowy Polsat GO, po zalogowaniu się do serwisu poprzez przeglądarkę, w aplikacji na urządzenia mobilne (wymagana aktywna opcja ON THE GO) i na dekoderach.

Opowiadający o pracy dyspozytorów Centrum Powiadamiania Ratunkowego „Na ratunek 112” będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o 16:30, a „Gliniarzy”, serial o pracy warszawskich policjantów, w te same dni, ale o 17:00. Producentem pierwszego z tych seriali jest Tako Media, a drugiego Outset Films.

Ponadto, od jutra dwa pierwsze odcinki nowego serialu kryminalnego Czwórki „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” będą dostępne przedpremierowo w IPLI i Cyfrowy Polsat GO. Na antenie Czwórki serial zadebiutuje 5 września. Będzie go można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00, bezpośrednio po „Policjantkach i Policjantach”.
Tagi: #ipla #cyfrowy polsat #go #polsat #na ratunek 112 #gliniarze 

Komentarze przez Facebooka

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz zmodyfikowaną, weekendową formułę "Wydarzeń" o 18:50?

Dobrze

Źle

Nie mam zdania

Kalendarium

7 lipca
• Disco Hit Festival Kobylnica 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy