Marka Cyfrowy Polsat zostanie zastąpiona przez Polsat Box. Rusza usługa Polsat Box GO

Rozpoczynają się zapowiedziane w czerwcu zmiany w Grupie Polsat Plus. W ciągu najbliższych kilku tygodni marka Polsat Box zastąpi Cyfrowy Polsat.

W ramach zmian powstaje nowa marka Polsat Box, która zastąpi Cyfrowy Polsat. Oferta Cyfrowego Polsatu, z której usług korzystają miliony mieszkańców Polski, to telewizja satelitarna, dekodery z dostępem do telewizji i inne dodatkowe usługi.

Polsat Box powstaje, gdyż dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb i zwyczajów naszych klientów i widzów. Wiemy, że chcą mieć wybór i możliwość dostępu do swoich kanałów tv, filmów, seriali, wydarzeń sportowych, kiedy, jak, gdzie i w jaki sposób chcą – na telewizorze poprzez antenę satelitarną czy coraz częściej przez internet. I wszystko to gromadzi w sobie marka Polsat Box, dzięki której każdy w dowolnym momencie może wybrać to, co mu się podoba, w sposób, jaki mu odpowiada i w atrakcyjnej cenie – mówi Maciej Stec, Wiceprezes ds. Strategii Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus.

Wraz ze zmianami, na rynku ruszy nowa usługa – Polsat Box GO. Będzie to marka, która zastąpi Cyfrowy Polsat GO i Ipla TV. Dostęp do ponad 100 kanałów TV i biblioteki VOD będzie możliwy dla każdego chętnego. Usługa będzie bezpłatnie oferowana klientom Polsat Box (w ramach posiadanej oferty i pakietów telewizyjnych). Treści będą dostępne również w specjalnych pakietach, podobnie jak dotychczas w Ipli.

Oferujemy swoim klientom i widzom już nie tylko oglądanie telewizji i dostęp do kanałów przez antenę i dekoder satelitarny, ale wiele różnych usług, dostęp również przez internet, możliwość oglądania dzięki Polsat Box Go treści na różnych urządzeniach – na telewizorze, smartfonie, tablecie, komputerze czy laptopie, w dowolnym miejscu, o dowolnej porze. To również oferta dostępna w serwisie i aplikacji online – mówi Justyna Kulka, Członek Zarządu Polkomtela, operatora sieci Plus.

Podmiotem świadczącym usługi Polsat Box i Polsat Box GO, które zastępują marki Cyfrowy Polsat, Ipla i Cyfrowy Polsat GO, będzie nadal ta sama firma – Cyfrowy Polsat S.A.