Polsat Box Go już dostępny dla użytkowników

Od niedzieli, 29 sierpnia, Polsat Box Go jest dostępny w fazie testowej dla użytkowników urządzeń z systemem iPadOS, iOS i widzów korzystających z wersji dla przeglądarki internetowej. Oficjalna premiera usługi nastąpi 1 września br.

Polsat Box Go jest serwisem SVOD (subscription video on demand), który oferuje produkcje zarówno Grupy Polsat Plus jak i zewnętrznych nadawców, takich jak m.in HBO, FOX lub ViacomCBS. Zastąpi dwie dotychczas działające usługi – Ipla oraz Cyfrowy Polsat Go. Interfejs usługi wygląda analogicznie do Polsat Go. Serwis podzielony jest na sekcje „Seriale, „Sport”, „Film”, „Programy”, „Dzieci”, „Kanały TV, „Pakiety” i „Moja lista”.

Fot. MTOM

Polsat Box Go dla abonamentów Cyfrowego Polsatu

Do 1 września br. Cyfrowy Polsat Go i Polsat Box Go będą działały równolegle. Po tym okresie niezbędna będzie aktualizacja starszej aplikacji do Polsat Box Go. Co ważne, pierwsze logowanie będzie wymagało potwierdzenia naszego adresu mailowego.

W przypadku pierwszego logowania w Polsat Box Go zalecamy zrobić to poprzez stronę internetową www.polsatboxgo.pl. Usługa poprosi nas o ponowne wpisanie naszego adresu mailowego. Jeżeli mimo tego nie możemy w dalszy ciągu zalogować się do serwisu należy podać inny adres e-mail (do którego mamy dostęp, niezbędne jest kliknięcie w link znajdujący się w mailu) lub subdomenę naszego maila – w przypadku np. usługi Gmail będzie to: naszobecnyadresemail+01@gmail.com. Po aktywacji konta należy logować się w dalszym ciągu mailem używanym dotychczas w usłudze Cyfrowy Polsat Go.