Viasat Epic, a nie Polsat Viasat Epic nowym pasmem Polsat Viasat History [akt.]
07/04/2016Autor: MN
Kanały Polsat Viasat
Nowe pasmo programowe w Polsat Viasat History będzie ostatecznie nosić nazwę Viasat Epic, a nie Polsat Viasat Epic, jak pierwotnie podawano. Nadawca poinformował już oficjalnie o nowym paśmie. Na antenie zadebiutowały również nowe spoty promujące blok programowy. Nie pojawia się już w nich człon "Polsat".

Nowe pasmo obyczajowe na Polsat Viasat History ma być dodatkowym wzmocnieniem historycznych treści programowych i ma mieć własną, wyjątkową charakterystykę. Widzowie pasma Viasat Epic będą mieli okazję oglądać specjalnie dobrane programy prezentujące europejskie i światowe wydarzenia historyczne. Pierwszy serial, który zostanie wyemitowany w ramach pasma to "37 dni - droga do I Wojny Światowej", następnie widzowie zobaczą "Skazanych na banicję" oraz serial nagrodzony statuetką Emmy oparty na klasycznej powieści Dickensa - "Samotnia", w której zagrała Gillian Anderson.

Jak tłumaczy Karin Heijink, VP Pay Channels, MTG World, Polsat Viasat History jest platformą, która ma doskonałe warunki, aby wprowadzić do ramówki pasmo świetnie zrealizowanych programów Viasat Epic. Dodaje, że jest to dla nadawcy naturalny, logiczny krok w dostarczaniu widzom najwyższej jakości programów, odzwierciedlających ówczesną rzeczywistość.

Pasmo Viasat Epic w stacji Polsat Viasat History będzie nadawane od 10 kwietnia 2016 roku w każdą niedzielę o godzinie 21:00.

Aktualizacja:
Komentarz nadawcy. Nazwa nowego pasma, które będzie nadawane od 10 kwietnia w każdą niedzielę o godzinie 21:00 to Viasat Epic. Jest to nazwa ostateczna, obowiązująca i jednakowa we wszystkich krajach.

Viasat Epic
Tagi: #polsat viasat history #viasat epic #pasmo 

Komentarze przez FacebookaKomentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 07-04-2016 19:09
    Szkoda icon_cry

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Jak oceniasz zmodyfikowaną, weekendową formułę "Wydarzeń" o 18:50?

Dobrze

Źle

Nie mam zdania

Kalendarium

7 lipca
• Disco Hit Festival Kobylnica 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy