fot.: Viasat

Nowa seria o mordercach w Polsat Viasat Explore

Już 22 listopada na antenie Polsat Viasat Explore zadebiutuje seria true crime "Colin McLaren przedstawia: mafijni zabójcy". W programie o zbrodniach opowiadać będzie były detektyw.

Już 22 listopada na antenie Polsat Viasat Explore zadebiutuje seria true crime „Colin McLaren przedstawia: mafijni zabójcy”. W programie o zbrodniach opowiadać będzie były detektyw.

Każdy odcinek analizuje biografie okrytych złą sławą gangsterów, którzy, by przejąć kontrolę nad nowojorską mafią, posuwali się nawet do morderstw. Tylko po to, by ostatecznie zostać zamordowanym lub trafić do więzienia na długie lata.

W serialu przedstawione są sylwetki sześciu mafijnych bossów: „Teflona” Johna Gottiego, Sammy’ego „The Bull” Gravano, „The Snake” Persico, Anthony’ego „Gaspipe” Casso, Henry’ego Hilla I Vinni’ego „The Chin” Gigante. Wszystkie te osoby są związane z pięcioma rodzinami, które od 1931 roku zdominowały nowojorską włosko-amerykańską mafię: rodziną Bonanno, Colombo, Gambino, Genovese i Lucchese.

Colin McLaren - Mafijni zabójcy
fot. Viasat

Premiera serii „Colin McLaren przedstawia: mafijni zabójcy” już 22 listopada o godzinie 21:00 w Polsat Viasat Explore. Kolejne odcinki w każdy piątek o tej samej porze.