fot.: Polsat

„Nasz nowy dom” z Katarzyną Dowbor rzadziej w Polsacie

Od czerwca Telewizja Polsat nie emituje powtórek programu "Nasz nowy dom" w dziennym paśmie. Produkcję można oglądać wyłącznie w późnych godzinach nocnych.

Od czerwca Telewizja Polsat nie emituje powtórek programu „Nasz nowy dom” w dziennym paśmie. Produkcję można oglądać wyłącznie w późnych godzinach nocnych.

„Nasz nowy dom” to program, w którym Telewizja Polsat remontuje domy i mieszkania potrzebującym osobom. Przez 10 lat Katarzyna Dowbor wraz z ekipami budowlanymi pomogła niemal 300 rodzinom.

Jesienią 2023 roku Polsat pokaże kolejny, 21. sezon produkcji. Programu nie będzie już prowadzić Katarzyna Dowbor. Prezenterkę zastąpi w tej roli Ela Romanowska. Trwają już zdjęcia do nowego sezonu „Nasz nowy dom”.

Rezygnacja z powtórek

W ostatnich miesiącach „Nasz nowy dom” można było oglądać w weekendy. Program był emitowany w soboty o godzinie 10:40 oraz w niedziele o 17:40. Wraz z rozpoczęciem letniej ramówki, Polsat zrezygnował z emisji powtórek w tych pasmach. „Nasz nowy dom” na głównej antenie jest aktualnie emitowany wyłącznie w nocy, ok. godziny 3:00.

Bez zmian wspomniane show można oglądać na antenach innych kanałów Grupy Polsat Plus, a wśród nich TV4, Super Polsat i Polsat Cafe.

Letnia ramówka Telewizji Polsat

Wraz z rozpoczęciem czerwca z ramówki Polsatu zostały również usunięte powtórki kulinarnego programu „Ewa gotuje”. Kolejne zmiany w dziennym paśmie zostaną wprowadzone w czwartek, 15 czerwca. Od tego dnia stacja nie będzie emitować seriali „Na ratunek 112” i „Pierwsza miłość”. O godzinie 16:35 widzowie głównej anteny zobaczą powtórki paradokumentu „Gliniarze”, a o 17:45 nowe odcinki „Sekretów rodziny”.