fot.: Polsat Box Go

ShowNews.pl: bohaterka „Nasz nowy dom” miała sfałszować podpis

22 maja widzowie Telewizji Polsat zobaczyli 323. odcinek programu "Nasz nowy dom", który miał inną niż zazwyczaj formę. Jak informuje portal ShowNews.pl, nadawca pominął niektóre fakty z zaprezentowanej historii.

22 maja widzowie Telewizji Polsat zobaczyli 323. odcinek programu „Nasz nowy dom”, który miał inną niż zazwyczaj formę. Jak informuje portal ShowNews.pl, nadawca pominął niektóre fakty z zaprezentowanej historii.

Na początku odcinka widzowie zobaczyli fragmenty nagrane kilka dni od rozpoczęcia realizacji programu. Na ławce przed blokiem, gdzie odbywał się remont, Ela Romanowska rozmawiała z bohaterką – panią Agatą. Jak się okazało, ojciec syna bohaterki nie wyraził zgody na upublicznienie wizerunku dziecka.

Mimo braku zgody, Telewizja Polsat podjęła decyzję o kontynuacji remontu. W odcinku nie pokazano twarzy, nie wymieniono też imienia dziecka.

Sprawa trafiła na policję

Kulisy sprawy opisał portal ShowNews.pl. Jak napisał serwis, producenci programu działali zgodnie z prawem. Została uzyskana zgoda na wykorzystanie wizerunku przed rozpoczęciem remontu. Bohaterka odcinka miała podrobić podpis męża.

Tylko że otrzymali od Pani Agaty zgodę ojca mailem, podrobioną oczywiście. Pani Agata ma sprawę założona na policji za takie działanie. Nie jest to jej pierwsze podrobienie podpisu. Robiła to wielokrotnie. Producent programu był załamany tym, że dali się tak zrobić takiej poczciwej kobiecie – powiedział informator ShowNews.pl

Producenci programu „Nasz nowy dom” mieli dowiedzieć się o fakcie podrobienia podpisu bezpośrednia od męża bohaterki. Sąsiedzi go zaalarmowali, że w mieszkaniu trwa remont i jest realizowany program telewizyjny.

Telewizja Polsat nie może komentować sprawy ze względu na toczące się postępowanie rozwodowe pomiędzy Panią Agatą a jej mężem, a przede wszystkim z uwagi na dobro Dziecka. Prosimy o zrozumienie – zakomunikowała Telewizja Polsat w odpowiedzi na pytania portalu ShowNews.pl.

Nasz nowy dom - odcinek 323
Do czasu wyjaśnienia sytuacji, ekipa remontowa przerwała prace – fot. Polsat Box Go

„Nasz nowy dom” wiosną 2024 roku był emitowany dwa razy w tygodniuw środy i czwartki o godzinie 20:05 w Polsacie. Trwają już prace na planie kolejnego sezonu produkcji.