fot.: Polsat

„Nasz nowy dom” wiosną aż dwa razy w tygodniu

Już 6 marca do Telewizji Polsat powróci "Nasz nowy dom". Ekipa programu w nadchodzącym sezonie wyremontuje dwukrotnie więcej domów.

Już 6 marca do Telewizji Polsat powróci „Nasz nowy dom”. Ekipa programu w nadchodzącym sezonie wyremontuje dwukrotnie więcej domów.

We wrześniu 2013 roku w miejscowości Rudnik Katarzyna Dowbor po raz pierwszy wypowiedziała słowa: „wyremontujemy Wasz dom!”. Do tej pory metamorfozom poddano 300 domów i mieszkań. W nowym sezonie nie zabraknie niespodzianek i dodatkowych inicjatyw, m.in. charytatywnego koncertu Danzela i Eli Romanowskiej na rzecz Szpitala Powiatowego w Kozienicach.

Wizyta Eli Romanowskiej i ekipy spełni marzenia rodzin o bezpiecznym i przytulnym domu. Odmieniona zostanie nie tylko przestrzeń, ale również życie samych bohaterów, gdyż celem programu jest nie tylko stworzenie nowych ścian, ale także budowanie silnych fundamentów pod przyszłość rodzin. Oprócz remontów, które zapewnią bohaterom godne warunki do życia, twórcy ułatwią dorosłym powrotu na ścieżkę zawodową, wesprą w edukacji najmłodszych i rozwijaniu ich pasji, które mogą zmienić ich perspektywę na dalsze życie.

W nowym sezonie z remontami zmierzy się drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz oraz kierowników budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski. Program poprowadzi Ela Romanowska.

„Nasz nowy dom” w środy i czwartki o 20:05 w Polsacie.