Poradnik

TV4 na żywo w internecie. Jak oglądać za darmo?

Dzięki temu poradnikowi dowiesz się jak oglądać programy i seriale TV4 za darmo online takie jak m.in. „Policjanci i Policjantki”, „Pierścionek z rubinem”, „Wielka ucieczka”, „Galileo” czy „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”.

Czwórka to polska stacja telewizyjna nadająca swój program od 1 kwietnia 2000. Kanał początkowo należał do holdingu Polskie Media, ale od 1 stycznia 2014 jest własnością telewizji Polsat. Kanał nadaje za darmo w ramach telewizji naziemnej (NTC), ale od pewnego czasu nadawca uruchomił darmowy stream kanału TV4 na żywo w jakości HD w ramach usługi Polsat Go.

Jak oglądać TV4 przez internet?

Streaming kanału TV4 znajduje się pod tym linkiem, Po wejściu na stronę, należy kliknąć w żółty przycisk „Oglądaj”.

Jedyne co musimy teraz zrobić, to założyć bezpłatne konto w serwisie polsatgo.pl. To oficjalny serwis nadawcy, nie musimy więc się martwić o bezpieczeństwo naszych danych lub samego komputera.

Jak założyć konto w Polsat Go?

W podanym formularzu wypełniamy widoczne pola na stronie – adres mailowy oraz hasło. Później zaznaczamy zgody widoczne poniżej. Nie musimy wyrażać zgody na otrzymywanie informacji handlowych – to pole nieobowiązkowe.

Po naciśnięciu przycisku „Załóż konto” pojawi się komunikat proszący nas o sprawdzenie skrzynki e-mail, którą podaliśmy w formularzu. Powinniśmy dostać maila, w której znajduje się wiadomość z linkiem, który pozwoli na potwierdzenie rejestracji.

Nadawcą maila będzie kontakt@mailing.polsatgo.pl, a tytuł wiadomości to „Polsat Go – rejestracja – weryfikacja adresu e-mail”

Teraz pozostaje nam kliknąć na link widoczny przy napisie „Aktywuj konto”.

Po kliknięciu powinniśmy zobaczyć komunikat o treści: Dziękujemy. Twoje konto jest już aktywne.

Po kliknięciu w przycisk „OK”, zostaniemy przeniesieni na główną stronę polsatbox.pl. Teraz pozostaje nam zalogować się do serwisu.

Po zalogowaniu możemy kliknąć w napis „Kanały TV”. Następnie klikamy na logo kanału TV4.

To wszystko. Teraz możesz oglądać TV4 w jakości HD online i za darmo w każdej chwili. Miłego odbioru.

Czy to na pewno legalne i bezpieczne?

Tak. wskazany przez nas stream online TV4 jest nadawany oficjalnie przez nadawcę. Telewizja Polsat została zobowiązana do transmisji swoich kanałów nadawanych w telewizji naziemnej na podstawie ustawy z dnia 30 czerwca 2011 o wdrożeniu naziemnej telewizji cyfrowej i zasady „must-carry”.