fot.: Polsat
zdjęcia

Ela Romanowska na planie programu „Nasz nowy dom”

W poniedziałek, 15 maja rozpoczęły się nagrania kolejnego sezonu programu "Nasz nowy dom". Premiera odcinków już jesienią w Polsacie.

W poniedziałek, 15 maja rozpoczęły się nagrania kolejnego sezonu programu „Nasz nowy dom”. Premiera odcinków już jesienią w Polsacie.

Nową prowadzącą „Nasz nowy dom” została Ela Romanowska. 15 maja aktorka pojawiła się po raz pierwszy na planie. Spotkała się z architektem, Maciejem Pertkiewiczem i ekipą Przemka Oślaka.

Jest we mnie wiele emocji od ekscytacji po stres czy sobie poradzę, czy nie zawiodę. Na szczęście stres działa na mnie motywująco. Cieszę się, że będę częścią tak wspaniałej ekipy działającej w tak słusznej sprawie. „Nasz Nowy Dom” to program, który realnie zmienia życie ludzi i daje nadzieję tym, którym niejednokrotnie tej nadziei zabrakło. Cieszę się, że będę mogła w tych ważnych momentach towarzyszyć rodzinom, które tej pomocy potrzebują. To oni i ich poruszające, często bardzo trudne historie są głównymi bohaterami tego program – mówi Ela Romanowska.

Ela Romanowska
fot. Polsat
Ekipa Nasz nowy dom
fot. Polsat

Przez 10 lat program „Nasz nowy dom” prowadziła Katarzyna Dowbor.