fot.: Magdalena Tasarz

Elżbieta Romanowska nową prowadzącą „Nasz Nowy Dom”

Telewizja Polsat znalazła już następczynię Katarzyny Dowbor w programie "Nasz Nowy Dom".

Telewizja Polsat znalazła już następczynię Katarzyny Dowbor w programie „Nasz Nowy Dom”.

Nową prowadzącą nadawanego od 2013 roku w Polsacie formatu będzie Elżbieta Romanowska. Aktorka wystąpiła w takich serialach jak „Samo życie”, „Pierwsza miłość”, „Świat według Kiepskich” czy „W rytmie serca”. Ponadto tańczyła w „Tańcu z Gwiazdami”, a także śpiewała w 11. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zdjęcia do nowego sezonu „Nasz Nowy Dom” rozpoczynają się w poniedziałek, 15 maja.

Dowbor żegna się z programem

W poniedziałek, 8 maja Polsat poinformował o tym, że Katarzyna Dowbor nie będzie dłużej prowadzić programu „Nasz Nowy Dom”. Jak stwierdził w przesłanym komunikacie prasowym Dyrektor Programowy Telewizji Polsat, Edward Miszczak:

Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu


Jak poinformowała w swojej wypowiedzi była już prowadząca, odejście z programu nie było jej decyzją. Dowbor szczególnie podziękowała Ninie Terentiew za to, że dała jej szansę poprowadzić „Nasz nowy dom” i uwierzyła w nią.

Po dziesięciu latach pracy muszę się pożegnać z programem, który był chyba najważniejszy w moim życiu. Programem, który był misją i miał jedno niesamowite przesłanie – po prostu pomagał ludziom. Dawał nadzieję tym, nad których losem nikt się nie pochylał. Nam udawało się to aż przez 10 lat! To mnóstwo czasu spędzonego z cudownymi ludźmi. Dlatego chcę Wam za to teraz podziękować. Dziękuję wszystkim naszym rodzinom. Na zawsze pozostaniecie w moim sercu! – można przeczytać na Instagramie Katarzyny Dowbor.