11 listopada Polsat pokaże zaległy odcinek „Kabaretu na żywo według Paranienormalnych”

MN, foto: Polsat 20/10/2018
11 listopada Polsat pokaże zaległy odcinek „Kabaretu na żywo według Paranienormalnych”
 11 listopada o 21:05 widzowie Polsatu zobaczą odcinek „Kabaretu na żywo według Paranienormalnych”, który nie został wyemitowany 30 września z powodu transmisji finału Mistrzostw Świata siatkarzy.

O tym, że stacja rozważa możliwość nadania tego odcinka 11 listopada, portal tvpolsat.info informował już w dniu finału siatkarskiego mundialu.

Przypomnijmy, że 30 września Polsat podjął decyzję o anulowaniu emisji „Kabaretu na żywo według Paranienormalnych” i pokazaniu w tym paśmie meczu Polska – Brazylia. Odcinek pt. „Polak ma talent” został jednak tego dnia zrealizowany w formie „live to tape”.

W tym wydaniu satyrycy porozmawiają o talentach swoich rodaków. Paranienormalni razem z Michałem Wójcikiem spróbują omówić wrodzone zdolności typowego Polaka. W podwójnej roli zaprezentuje się Michał Szpak.

Odcinek pt. „Polak ma talent” będzie ostatnim wydaniem jesiennego sezonu „Kabaretu na żywo”. Zgodnie z pierwotnymi założeniami, 11 listopada Polsat nie planował emisji kolejnego odcinka programu, a finał sezonu miał odbyć się 4 listopada. Cała seria zakończy się więc planowo po wyemitowaniu dziewięciu odcinków.


Komentarze

  • arabela
    #1 arabela dnia 20-10-2018 02:12
    Hura uwielbiam kabarety!

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.