Koniec programu „Prawy do lewego. Lewy do prawego”. „Nasz pociąg dojechał do stacji końcowej”

MN 22/06/2018
Koniec programu „Prawy do lewego. Lewy do prawego”. „Nasz pociąg dojechał do stacji końcowej”
 22 czerwca Polsat News 2 pokazał ostatnie wydanie programu publicystycznego „Prawy do lewego. Lewy do prawego”.

Ostatni odcinek „Prawy do lewego. Lewy do prawego” prowadził Mariusz Ziomecki. Pod koniec wydania Ziomecki pożegnał się z widzami.

– To proszę Państwa wszystko na dziś i już na zawsze w programie „Prawy do lewego. Lewy do prawego”. Po czterech latach i dwóch tygodniach nasz pociąg dojechał do stacji końcowej, więc konduktor wraz z załogą dziękują Państwu za wspólną podróż. To były wspaniałe cztery lata – powiedział Mariusz Ziomecki.
Mariusz Ziomecki był związany z Polsat News 2 od początku nadawania kanału, czyli od czerwca 2014 roku. Prowadził „Prawy do lewego. Lewy do prawego” – najpierw na zmianę z Igorem Janke, a później – z Witoldem Juraszem. Jurasz pożegnał się z widzami pod koniec środowego wydania magazynu.

Program „Prawy do lewego. Lewy do prawego” emitowano od 9 czerwca 2014 roku. W magazynie prowadzący rozmawiali z gośćmi, pogłębiając istotne społecznie i cywilizacyjnie tematy, analizując je z różnych stron. Rozmówcami byli ekonomiści, socjologowie, działacze społeczni i publicyści.

„Prawy do lewego. Lewy do prawego” znika z anteny, bo Polsat News 2 kończy produkcję programów, a Telewizja Polsat planuje zmianę formatu stacji.
   

Komentarze

 • Justyna
  #1 Justyna dnia 23-06-2018 01:50
  Dziękuję z całego serca Panom Ziomeckiemu i Juraszowi. Chcieliście tego czy nie ale stworzona przez Was telewizja stała się częścią mojego mieszkania. Tak właśnie! Wnosiliście poczucie dobra i bezpieczeństwa. Teraz, jak ulubioną książkę, będę przeglądać wersje internetowe
 • Jadwiga
  #2 Jadwiga dnia 24-06-2018 14:42
  Aż nie chce się wierzyć, że ktoś podjął decyzję o zakończeniu. To jest ...(byl.?!).naprawdę świetny program
 • taki tam
  #3 taki tam dnia 25-06-2018 09:09
  Szkoda. Ponieważ był to jeden z programów dla których wlaczalem telewizor. Nie dawał łatwych odpowiedzi. Ponieważ takich zazwyczaj nie ma a jeśli już są to nie są proste. No cóż taki mamy klimat. Czyżby "dobra zmiana". Jestem apolitycznny i tak pozostanie nie chcę by ktoś mnie indoktrynowal i to w sposób jak to ma miejsce w TVPiS. Czasy PRL znam z archiwalnych kronik - ale to są (mam takie skojarzenia) te klimaty. Dobrze że podejmowaliscie trud żeby to nasze " bagienko polityczne" próbować chociaż odrobinę osuszyć. Pomysł programu b. dobry. Zapraszaliscie różnych ludzi z naszej tzw. sceny politycznej. Tak jak różne mamy społeczeństwo. Nawet w rodzinie jedni popierają "dobrą zmianę". Drudzy nie. Innych to nie obchodzi. Czas pokaże kto miał rację. TV powinna w jakimś stopniu pełnić jakąś misję edukacyjną i to staraliscie się też robić. W TV powinno być i to i to. I "Kiepscy....". Ale jak będą tylko "Kiepscy..". To coś nie tak. Nie chcę tego dalej ciągnąć ale kierunek zdecydowanie powinien być do góry a nie w dół.. Panie Mariuszu, Panie Witku dziękuję za ciekawy program. Dobrze że w obecnych czasach jest internet, i to człowiek może coś sobie znaleźć
 • Emerytka
  #4 Emerytka dnia 25-06-2018 19:08
  Kiedy decydowalam się na wybór kablowki, kryterium było, czy jest Polsat News i Polsat News2. Teraz już w ogóle mogę wyrzucic telewizor, bo już nie ma co oglądać. Zdjęto ostatnie wartościowe programy.
 • Konrad
  #5 Konrad dnia 02-07-2018 22:07
  Przykre. Najpierw koniec "Dwie prawdy" na TVN24, teraz koniec "Prawy do lewego. Lewy do prawego" na Polsat News 2. Nie widzę żadnej namiastki takich programów. Dla mnie to koniec z telewizją, nic więcej nie oglądałem. Czuje silne rozczarowanie, nie znajdę nic pozytywnego, zwłaszcza wobec tych co najbardziej mnie zawiedli. Pożegnałem się ze stają niebieską, żegnaj i Polsacie.
 • Jowita
  #6 Jowita dnia 23-02-2019 08:57
  W dalszym ciągu nie mogę zapomnieć tych dwoch Panów. JEDYNY porządny, mądry i wznoszący coś nowego do naszej wiedzy społeczno- politycznej musiał zniknąć z tv. Kto i jaki miał w tym interes? Nikogo nie obrażali. Madrzy, wyważeni dziennikarze, ktorzy wiedzieli, kogo zaprosict, by to nie była hucpa tylko prawdziwa rozmowa. Najgorszy pomysł tv i to Polsat w jej istnieniu.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.