Specjalne wydania „Nowego Dnia” i „Wydarzeń” z Teatru Wielkiego

MN 04/12/2017
Specjalne wydania „Nowego Dnia” i „Wydarzeń” z Teatru Wielkiego
 5 grudnia, w dniu 25. urodzin Polsatu, „Nowy Dzień” na antenie stacji i w Polsat News będzie częściowo poświęcony rocznicy powstania telewizji. W sobotę, 9 grudnia w godzinach 05:59-09:30 w Polsacie, a do godziny 11:00 w Polsat News potrwa specjalny poranek poświęcony w całości jubileuszowi ćwierćwiecza Polsatu.

„Nowy Dzień”, którego emisję 9 grudnia stacja planuje z Teatru Wielkiego, poprowadzą Beata Cholewińska i – powracający gościnnie do poranka – Krzysztof Ibisz. Program wypełnią spotkania z gwiazdami oraz osobowościami sportu, kultury i estrady związanymi z Telewizją Polsat. Widzowie będą mogli przypomnieć sobie najważniejsze programy oraz wydarzenia sportowe, sprzed lat, które stacja transmitowała.

W dniu gali, 11 grudnia, Jarosław Gugała poprowadzi z Teatru Wielkiego w Warszawie specjalne wydanie „Wydarzeń”, a od godziny 20:00 stacja zaprosi widzów na „Galę 25-lecia Polsatu”.


Komentarze

  • 149
    #1 MK dnia 10-12-2017 15:15
    Co ciekawe 1pol począwszy od gali 5 lecia zawsze świętuje swoje jubileusze w jednym i tym samym miejscu co jest bardzo na plus, gdyż można podejerzeć jaki sam Teatr Wielki był w tych latach.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.