Bohaterka afery zakopiańskiej odpowiada Telewizji Polsat za pośrednictwem tvpolsat.info

MN 18/10/2017
Bohaterka afery zakopiańskiej odpowiada Telewizji Polsat za pośrednictwem tvpolsat.info
 Małgorzata Chechlińska, bohaterka głośniej afery gospodarczej, do dzisiaj twierdziła, że nie będzie odpowiadała na pytania dziennikarzy Polsatu i kontaktowała się ze stacją. Jednak wieczorem na profilu tvpolsat.info na Twitterze bizneswoman odpowiedziała Polsatowi, a na swoim profilu zagroziła telewizji procesem. Zapowiedziała też, że odpowie na nadesłane przez stację pytania, ale odpowiedzi zamieści tylko na swojej stronie internetowej.

Portalowi tvpolsat.info udało się zweryfikować autentyczność konta Małgorzaty Chechlińskiej na Twitterze. Link do niego jest na stronie malgorzatachechlinska.pl, a sama domena jest zarejestrowana na spółkę Centrum Kongresowe Plus, powiązaną z Chechlińską.

Małgorzata Chechlińska odpowiadając na profilu tvpolsat.info na Twitterze stwierdziła, że Telewizja Polsat występuje tu jako strona sporu. „Gazeta Krakowska” informowała, że 29 września 2016 r. Małgorzata Chechlińska zawarła z firmą Modrzejewski i Wspólnicy Sp.K. umowę przedwstępną na sprzedaż hotelu Belvedere w Zakopanem. Tytułem zadatku kobieta otrzymała 20 mln zł. Według umowy, gdyby Chechlińska wycofała się z transakcji, to musiałaby zwróci 2 razy większą kwotę lub oddać firmie Modrzejewski i Wspólnicy Sp.K. inny hotel w Zakopanem, 5-gwiazdkowy Litwor. Ostatecznie spełnił się ten drugi scenariusz. Małgorzata Chechlińska nie uznaje jednak tego zapisu i nie chce przekazu hotelu.

Jak informowały „Wydarzenia”, Małgorzata Chechlińska z partnerem od lat prowadziła luksusowe hotele, m.in. w Zakopanem. Kobieta, która kiedyś była w czołówce najbogatszych Polek, dziś ma długi sięgające ćwierć miliarda zł. Wierzyciele nie mogą jednak odzyskać pieniędzy, bo stworzono strukturę kapitałowo i osobowo powiązanych ze sobą spółek, która pozwala Chechlińskiej uniknąć płacenia należności. Kobiecie sprzyjają też urzędnicy. O sprawie informowała również „Interwencja”, a w najbliższą niedzielę zajmie się nią program „Państwo w Państwie”.
 

Komentarze

  • 1831
    #1 Staszek dnia 18-10-2017 21:35
    Jeszcze was w tą wplątują. icon_smile
  • 3537
    #2 Liverpool802 dnia 18-10-2017 22:26
    Ale marka Portalu robi swoje moje gratulacje icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.