Ziomecki redaktorem naczelnym Superstacji

MN 05/11/2007
Superstacja
 Mariusz Ziomecki, popularny dziennikarz i komentator został nowym redaktorem naczelnym Superstacji. Ziomecki nadal będzie gospodarzem swojego autorskiego programu pt. Rezonans, który oglądać można od poniedziałku do czwartku o 19.35.

Mariusz Ziomecki wprowadził na polski rynek i redagował wiele tytułów prasowych. Karierę zawodową rozpoczął w warszawskiej Kulturze w 1974 roku. W 1982 roku wyjechał do USA, gdzie pracował jako dziennikarz, reporter i komentator w jednej z największych gazet The Detroit Free Press. Ziomecki był współtwórcą tygodnika Viva. W wydawnictwie Axel Springer był redaktorem naczelnym m.in. takich magazynów jak Komputer Świat i Profit. Następnie pełnił tę funkcję w dzienniku Super Express. Do lipca 2007 był redaktorem naczelnym tygodnika Przekrój.

Mariusz Ziomecki jest żonaty, ma dorosłe dzieci. Jego największą pasją są biegi długodystansowe, lubi gotować dla przyjaciół i od wielu lat próbuje się nauczyć jazdy na nartach. Sławomir Kińczyk, dotychczasowy redaktor naczelny pozostaje w Superstacji na stanowisku zastępcy redaktora naczelnego.Mariusz Ziomecki

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.