fot.: Radoslaw Jóźwiak/Cyfra Sport

Polsat stawia na siatkówkę. Mecze Polaków w otwartej telewizji

Telewizja Polsat zaprasza na wielkie siatkarskie emocje. Anteny Grupy Polsat Plus pokażą mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów.

Telewizja Polsat zaprasza na wielkie siatkarskie emocje. Anteny Grupy Polsat Plus pokażą mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów.

W siatkówce reprezentacyjnej kanały sportowe Polsatu pokzywać będą wszystkie mecze Ligi Narodów. Niektóre spotkania z udziałem Polek i Polaków transmitowane będą także w kanałach Telewizji Polsat dostępnych w ramach Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

Mecze Polek i Polaków w darmowej telewizji

Starcie Biało-Czerwonych siatkarek z Serbkami, zaplanowane na 28 maja, pokażą Polsat Sport 1 oraz Polsat główny. Dwa dni później (30.05) mecz Polek z Koreą Południową oprócz Polsatu Sport 1 oglądać będzie można także w TV4. Konfrontację Niemcy – Polska (31.05) razem z Polsatem Sport 1 pokaże ponownie Polsat główny.

Na ten moment nie jest znany szczegółowy harmonogram transmisji telewizyjnych meczów siatkarzy w ramach Ligi Narodów.

Finał Ligi Mistrzów siatkarzy również za darmo

To jednak nie koniec siatkarskich emocji. W niedzielę, 5 maja Polsat Sport 1 i otwarty Polsat pokażą finał siatkarskiej Ligi Mistrzów. W nim Jastrzębski Węgiel zagra z włoską drużyną Itas Trentino. Rok temu w „super finale”, który odbył się w Turynie drużyna z Jastrzębia-Zdroju uległa ZAKSie Kędzierzyn-Koźle 2:3. Był to pierwszy w historii polski finał Ligi Mistrzów.

Informację przekazał 21 kwietnia Jerzy Mielewski. Mecz, z którego transmisja rozpocznie się o 15:45 skomentują Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga.