Mamy oświadczenie Superstacji w sprawie „Krzywego zwierciadła”

MN 24/02/2017
Mamy oświadczenie Superstacji w sprawie „Krzywego zwierciadła”
 Zarząd Superstacji wydał oświadczenie w sprawie programu Kuby Wątłego „Krzywe zwierciadło”. Stacja przeprosiła w nim wszystkich, którzy zostali urażeni słowami wypowiedzianymi w wydaniu z 14 lutego. Przeproszono dziennikarzy Telewizji Polskiej oraz widzów. Podkreślono, że nie ma zgody na używanie w debacie publicznej takiego słownictwa.

Zarząd Superstacji zgłosił też postulat zainicjowania dyskusji na temat poziomu debaty publicznej w Polsce. Ponadto 21 lutego zawieszono emisję programu „Krzywe zwierciadło”. Zawieszenie potrwa do czasu zakończenia wewnętrznego postępowania wyjaśniającego.

Oświadczenie Superstacji
  

Komentarze

 • 2423
  #1 Posterunkowy dnia 24-02-2017 18:42
  Bardzo źle by się stało, gdyby go ostatecznie wywalili. Wbrew pozorom jego programy są na wysokim poziomie. Przegiął z tymi wyzwiskami, bezapelacyjnie. Nie powinno się używać takich słów w ogóle, a w tv już na pewno.
  Natomiast to, co na co dzień mówi o politycznej rzeczywistości jest bardzo prawdziwe i celne. Goście jego programów też mają do powiedzenia dużo ważnych rzeczy. Czasami po prostu powinien ugryźć się w język, ewentualnie 1ss powinna nagrywać jego programy trochę wcześniej, by można było wypikać to i owo icon_wink
 • 1831
  #2 Staszek dnia 24-02-2017 18:52
  Wątły to bardzo charakterystyczna osoba ze specyficznym stylem prowadzenia programu. SuperStacja nie powinna w ogóle reagować tak ostro, czyli zawieszeniem emisji. Zwykłe przeprosiny w mediach by wystarczyły.
 • 2960
  #3 rotalplus dnia 24-02-2017 20:19
  Żadnego podpisu w tym oświadczeniu - pieczątka i tajemniczy zapis ZARZĄD SUPERSTACJI. Dziwne jak na poważną telewizję - totalna amatorszczyzna
 • 2639
  #4 Emil dnia 25-02-2017 06:10
  A podobno mamy wolne media i wolność słowa. A tu nagle jakaś drama i prywatna telewizja ulega państwu. Czy to jest rzeczywistość ta wolność? Coś wątpię.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.