Cyfrowy Polsat przedłużył świąteczne promocje

MN 03/01/2017
Cyfrowy Polsat przedłużył świąteczne promocje
 Cyfrowy Polsat zdecydował o utrzymaniu świątecznych promocji aż do końca stycznia. Wszyscy, którzy w tym miesiącu zdecydują się na pełną ofertę telewizyjną operatora, otrzymają ją na lepszych warunkach – na start aż przez 6 miesięcy bez opłat. Przedłużenie promocji komunikowanie jest w kampanii reklamowej w telewizji, radiu i Internecie.

Klienci, którzy skorzystają ze świątecznej oferty, będą oglądać ponad 170 kanałów telewizyjnych, w tym kanały Eleven i HBO, oraz treści z serwisu HBO GO – aż przez 6 miesięcy bez opłat. Nadal można zdecydować się także na atrakcyjne sprzęty w niższych ratach (m.in. nowoczesne telewizory LG).

W prezencie z każdym pakietem telewizyjnym klient otrzymuje również na cały okres trwania umowy dostęp do opcji ON THE GO w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

Przedłużenie oferty świątecznej w Cyfrowym Polsacie wspiera kampania reklamowa ze spotem telewizyjnym z udziałem Krzysztofa Ibisza. Film powstał według scenariusza przygotowanego przez Jakuba Kopiczyńskiego i Marka Górskiego, za jego koncepcję odpowiada agencja Grey, reżyserował Mariusz Palej. Zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum. Spot można zobaczyć m.in. w Polsacie i kanałach tematycznych Grupy Polsat. Kampania obejmuje także radio i Internet.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.