Grupa Cyfrowy Polsat i Grupa Onet-RASP poszerzają współpracę [akt.]

PC 25/05/2016
Cyfrowy Polsat
 Cyfrowy Polsat, największa w Polsce grupa medialno-telekomunikacyjna, Polsat Sport oraz Grupa Onet-RAS Polska przedłużyły i poszerzyły współpracę dotyczącą dystrybucji ekskluzywnych materiałów wideo o tematyce sportowej, produkowanych przez stacje sportowe Polsatu i telewizję internetową IPLA, na portalu Onet i w serwisach sportowych Grupy Onet-RAS Polska.

W wyniku współpracy z Grupą Cyfrowego Polsatu użytkownicy portalu Onet i serwisu przegladsportowy.pl otrzymają poprzez IPLĘ bezpłatny dostęp do wyjątkowych materiałów wideo związanych z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016, przygotowywanych przez stacje sportowe Telewizji Polsat i IPLĘ. W serwisach Grupy Onet-RAS Polska będzie można zobaczyć na wyłączność m.in. skróty i bramki ze wszystkich meczów turnieju, wywiady z zawodnikami i trenerami, podsumowania ekspertów, komentarze gości specjalnych oraz najciekawsze sytuacje i wydarzenia UEFA EURO 2016. W portalu Onet poprzez IPLĘ będą dostępne również relacje ze stadionów i miast UEFA EURO 2016 oraz bieżące doniesienia: z bazy polskich piłkarzy w La Baule Escoublac we Francji, ze studia w Warszawie oraz ośrodków treningowych poszczególnych reprezentacji. Reporterzy sportowych stacji Polsatu relacjonować będą z dziesięciu francuskich miast, w których rozgrywane będą wszystkie mecze mistrzostw. Jako komentatorzy i eksperci pracować będą m.in. Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Bożydar Iwanow, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Włodzimierz Lubański, Jacek Ziober i Czesław Michniewicz, którzy przekażą widzom wyjątkową atmosferę wielkiego piłkarskiego święta.

Kinga Ciukta, Dyrektor ds. Rozwoju Usług Online, Cyfrowy Polsat S.A.:
Współpraca z Grupą Onet zapewni polskim kibicom jeszcze szerszy dostęp do materiałów wideo związanych z UEFA EURO 2016. Dzięki dużemu doświadczeniu kanałów Polsat i Polsat Sport w realizacji największych wydarzeń sportowych na świecie, transmisjom wszystkich meczów UEFA EURO 2016 w kanałach Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 i ich dostępności w telewizji internetowej IPLA oraz profesjonalizmowi dziennikarzy redakcji Polsat Sport i polsatsport.pl, użytkownicy Internetu po raz pierwszy otrzymają tak szeroki dostęp do wydarzeń na żywo, komentarzy, podsumowań i analiz z najważniejszego dla Europy wydarzenia sportowego w 2016 roku


Rafał Romaniuk, pełniący obowiązki dyrektora zarządzającego segmentem sportowym w Grupie Onet-RAS Polska:
Dzięki współpracy z Polsatem nasi użytkownicy otrzymają kompleksową i unikalną ofertę dotyczącą piłki nożnej 2016. Grupa Onet-RAS Polska w kategorii sport jest zdecydowanym liderem w polskim Internecie i jestem pewien, że możliwość prezentacji materiałów z różnych dyscyplin sportowych: bramek, skrótów i innych ekskluzywnych materiałów produkowanych przez dziennikarzy Polsatu będzie jeszcze bardziej tę pozycję podkreślać. To jedna z wielu niespodzianek, które grupa Onet - RAS Polska przygotowała dla naszych użytkowników przed zbliżającym się turniejem we Francji. Wkrótce ogłosimy powołania do naszej wyjątkowej drużyny na Euro. Jestem pewien, że kibice będą mile zaskoczeni, zwłaszcza obsadą pozycji kapitana naszego zespołu.


W trakcie trwania UEFA EURO 2016 i po jego zakończeniu Internauci portalu Onet i serwisów sportowych Grupy Onet-RAS Polska będą mogli oglądać także inne pasjonujące materiały m.in. z: najważniejszych turniejów siatkówki, tenisowych, gal boksu zawodowego, wyścigów żużlowych i wielu innych wydarzeń sportowych.

Aktualizacja:
Cyfrowy Polsat prostuje, że w nawiązaniu do komunikatu prasowego z 25 maja br. mówiącego o poszerzeniu współpracy między Grupą Polsat a Grupą Onet-RASP w zakresie dystrybucji materiałów wideo o tematyce sportowej, informujemy, że znalazła się w nim nieprecyzyjna informacja dotycząca sposobu publikacji treści Telewizji Polsat w serwisach Grupy Onet-RASP. Współpraca nie ma charakteru wyłącznego, a użytkownicy portalu Onet będą mogli oglądać materiały za pośrednictwem playera IPLI i polsatsport.pl.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.