Kwiecień w CI Polsat
11/04/2016Autor: PC
CI Polsat
 W kwietniu na kanale CI Polsat pojawi się kilka premierowych serii - eksperyment społeczny "60 dni w więzieniu", jak również seria o rodzinie, nad którą wisi wieloletnia klątwa.

"60 dni w więzieniu" - premiera w poniedziałki od 18 kwietnia o godz. 22:00 (w kolejne poniedziałki o 23:00)

To oryginalny serial dokumentalny, który jednocześnie jest pewnego rodzaju eksperymentem społecznym, w którym siedmioro niewinnych uczestników trafia na 60 dni do więzienia w Jeffersonville. Powód jest prosty – władze placówki chcą zrozumieć problemy, z jakim się borykają i dowiedzieć się, co naprawdę dzieje się za kratkami. Z racji niedawnych działań o charakterze korupcyjnym, do jakich doszło w więzieniu, szeryf Jamey Noel opracował program, w ramach którego siedmioro uczestników spędzi wśród osadzonych 60 dni, nie zdradzając swojej tajemnicy ani strażnikom, ani współwięźniom, ani personelowi. „60 dni w więzieniu" w szczery sposób ukazuje życie za kratkami, widziane oczami osób, które nigdy nie zostały skazane ani nie odsiadywały wyroku.

"Rodzinna klątwa" - środy o 22:00

Rodzinna klątwa przypomina najstarszą i najpopularniejszą amerykańską opowieść o duchach. W początkach XIX wieku właściciel ziemski z Tennessee John Bell podobno zabił niejaką Kate Batts. Ta zza grobu przeklęła jego potomków: w każdym pokoleniu pierworodny syn miał popaść w obłęd albo przedwcześnie umrzeć. Potwierdziło się to pięciokrotnie, a aktualny potomek Johna Bella w prostej linii, John Ceallach, ma 14-letniego syna, który też jest najstarszym mężczyzną w swoim pokoleniu i może być następną ofiarą. Serial opowiada o tym, jak John próbuje odwrócić klątwę i ocalić syna.

"48 godzin" - wtorki i piątki o 20:00

W medycynie liczy się „decydująca godzina", a w kryminalistyce – „pierwsze 48 godzin". 48 godzin to program przedstawiający pracę detektywów z wydziału zabójstw, którzy walczą z czasem w tym decydującym okresie tuż po zgłoszeniu przestępstwa. W godzinnych odcinkach przyglądamy się kilku zespołom rozwiązującym najróżniejsze sprawy. A zegar cały czas tyka...

"Brytyjskie tabu" - seria 5, wtorki o 23:00

Kanał CI Polsat po raz piąty przedstawia autentyczne historie kryminalne, które w ostatnich latach wstrząsnęły Wielką Brytanią i były szeroko relacjonowane w brytyjskich mediach. Brytyjskie tabu to opowieści chwilami tak szokujące i niezwykłe, że aż trudno w nie uwierzyć. Każdy odcinek koncentruje się na ofiarach i rodzinach, których życie zostało nieodwracalnie zniszczone wskutek straszliwego aktu przemocy. W piątej serii Brytyjskich tabu przyjrzymy się bliżej m.in. sprawie Rany Faruqui, Kamrana Rose'ego, Ceri-Ann Morgan, Nicole Waterhouse, Melissy Crook i jej rodziny, Gemmy Hayter, Mary Craig oraz Christine i Shanii Chambers.
Tagi: #ci polsat 
Komentarze przez Facebooka
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
icon_hb
1ok
1mu
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
1tvm
1tobiass
1libi
tgg
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Zobacz także
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto

Ankieta

Czy Polsat powinien zmienić popołudniowo - wieczorną ramówkę w dni powszednie?

Tak, koniecznie

Nie, nie ma takiej potrzeby

Nie mam zdania

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy