Maj w Crime+Investigation Polsat

Sprawa Iwony Wieczorek" - premiera tego głośnego serialu to jedna z majowych propozycji Crime+Investigation Polsat. Poza tą polską produkcją widzowie poznają także historie policjantów pracujących pod przykrywką, a to za sprawą programu "Tajniacy w akcji". Piers Morgan spotka się "W cztery oczy z mordercą", aby wysłuchać wersji wydarzeń skazanych w jednych z najgłośnieszych spraw w USA.

Sprawa Iwony Wieczorek” – premiera tego głośnego serialu to jedna z majowych propozycji Crime+Investigation Polsat. Poza tą polską produkcją widzowie poznają także historie policjantów pracujących pod przykrywką, a to za sprawą programu „Tajniacy w akcji”. Piers Morgan spotka się „W cztery oczy z mordercą”, aby wysłuchać wersji wydarzeń skazanych w jednych z najgłośnieszych spraw w USA.

 

 

Tajniacy w akcji
Undercover: Caught on Tape
W piątki o 21:00 od 10 maja na Crime+Investigation Polsat
10×60’

„Tajniacy w akcji” przedstawiają prawdziwe historie policjantów pracujących pod przykrywką. W programie zobaczymy wywiady z detektywami, materiały wideo i nagrania audio funkcjonariuszy policji w danym momencie. To bardzo ryzykowna praca dla zaangażowanych funkcjonariuszy. Jeśli choć na chwilę zapomną, kim naprawdę są, jeden błąd może mieć poważne, a nawet śmiertelne konsekwencje.

W cztery oczy z mordercą
The Killer Interview with Piers Morgan
W czwartki o 22:00 od 16 maja na Crime+Investigation Polsat
8×60’

Piers Morgan przeprowadza wywiady z sześcioma najbardziej znanymi mordercami w USA, ale czy uda im się przekonać go, że są niewinni?
Program powraca do najgłośniejszych spraw w kraju i rzuca na nie nowe światło. Skazani mordercy mają jedną wspólną cechę – upierają się, że są niewinni.
Podczas godzinnego wywiadu w cztery oczy, morderca ma szansę przedstawić swoją wersję wydarzeń. Ale kiedy ich czas dobiegnie końca, czy przekonają Piersa Morgana, że zostali niesłusznie skazani? A może przejrzy przez ich na wylot i będzie wiedział, że sprawiedliwości stało się zadość?

 

Sprawa Iwony Wieczorek
We wtorki o 22:00 od 21 maja na Crime+Investigation Polsat
3×60’

Serial „Sprawa Iwony Wieczorek” to historia zaginięcia 19-latniej dziewczyny w Trójmieście. Pytanie o to, co się stało, nadal jest otwarte. W serialu analizowane są prawdopodobne poszlaki i śledztwo.
Widzowie przyjrzą się dokładnie ostatniej nocy przed zaginięciem Iwony Wieczorek. Dowiadują się też kim była Iwona. Kiedy policja zignorowała zgłoszenie zaginięcia, sprawą zajął się detektyw Rutkowski.
Jeden z odcinków poświęcony jest początkom śledztwa dotyczącego zaginięcia 19-latki. Jak wyglądały działania policji, dlaczego były nieskuteczne i gdzie popełniono błędy. Widzowie dowiedzą się także, jak wyglądała praca prywatnego detektywa.

Morderca młodych matek
Murders at Little Bridge Farm
We wtorki o 21:00 od 28 maja na Crime+Investigation Polsat
2×60’

Program przedstawia szokującą historię sadomasochistycznego mordercy Marka Browna, jego podwójnego życia i bezprecedensowego śledztwa, dzięki któremu jego przerażające działania ujrzały światło dzienne. Po wielu pomyłkach, skrętach w ślepy zaułek i przebadaniu niezliczonej liczby podejrzanych, trop doprowadził w końcu stróżów prawa do przełomowego momentu. Poznali oni szokującą opowieść o dwóch zdesperowanych samotnych matkach, podwójnym życiu i zbrodni.