Podsumowanie kolejnych zmian w Polsat News

MN 12/09/2015
Polsat News
 Kolejny tydzień przyniósł kolejne zmiany w Polsat News. Na antenie zadebiutowały dwa programy. Z kolei Agnieszka Gozdyra po długiej przerwie powróciła do prowadzenia serwisów informacyjnych w paśmie dziennym. W roli gospodarza magazynu "Wydarzenia, opinie, komentarze" zadebiutował natomiast Przemysław Białkowski, który będzie prowadził również "Polska wybiera". Ten program na czas kampanii zastąpił "WOK".

Agnieszka Gozdyra w paśmie dziennym
W środę Agnieszka Gozdyra po długiej przerwie powróciła do pasma dziennego. Od czasu powrotu z urlopu po zdjęciu z anteny "Skandalistów" prowadziła serwisy tylko w paśmie wieczornym. W przeszłości dziennikarka była już gospodynią pasma dziennego.
Przemysław Białkowski w "Wydarzeniach, opiniach, komentarzach" oraz "Polska wybiera"
We wtorek w roli gospodarza magazynu "Wydarzenia, opinie, komentarze" zadebiutował Przemysław Białkowski. Prezenter będzie jednym z prowadzących "Polska wybiera", programu który na czas kampanii zastąpił ten magazyn.
"Daję słowo"
W piątek o 18:00 na antenach Polsat News i Polsat News 2 premierę miał program "Daję słowo", który będzie emitowany w czasie kampanii wyborczej, a gościć w nim będą liderzy komitetów wyborczych. Program realizowany jest w studiu Polsat News 2. Pierwsze wydanie prowadził Dariusz Ociepa. Program swoją kontynuację ma na Facebooku na profilu polsatnews.pl, na którym pytania mogą zadawać widzowie.
Powrót "Polska wybiera"
W piątek o 22:00 na antenę Polsat News powrócił program "Polska wybiera", pokazywany również 4 lata temu podczas parlamentarnej kampanii wyborczej. Pod tą nazwą nadawano też wieczory wyborcze kanału i rozmowy z politykami w czasie kampanii wyborczych. W nowej odsłonie, realizowanej razem z Radiem ZET, ponownie mamy chronologiczne przedstawienie wydarzeń kampanii. Program jest jednak dłuższy niż 4 lata temu i ma też część publicystyczną. Poza prowadzącym w studiu jest też reporter, który sprzed bimu przedtawia raporty wyborcze. Gospodarzem pierwszego wydania był Przemysław Białkowski, a raporty sprzed bimu prezentowała Magdalena Cenker.
Zobacz podsumowanie zmian z poprzedniego tygodnia

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.