Tego (jeszcze) nie zobaczymy

MN 27/08/2007
Polsat
 Na życzenie czytelników sporządziliśmy spis programów, które nie pojawią się już w ramówce Polsatu i Czwórki, a także tych, które zadebiutują na antenie słonecznej telewizji z opóĹşnieniem.

Polsat nie pokaże kolejnych odcinków teleturniejów: Gra w ciemno i Grasz czy nie grasz. Miejsce programu prowadzonego przez Zygmunta Chajzera zajmie Dzień kangura (sobota 17.45). Zamiast potyczek zawodników z Krzysztofem Ibiszem, Polsat wyemituje powtórkowe emisje seriali komediowych: 13. Posterunek i Miodowe lata (poniedziałek-piątek po Interwencji). Z powodu niskiej oglądalności nie zdecydowano się na realizację kolejnych odcinków serialu Prawo miasta.

Mimo wcześniejszych zapowiedzi, na antenie słonecznej telewizji nie zobaczymy Gołych i bosych - nowego programu, który miał prowadzić Krzysztof Ibisz (nagrano na razie jedynie pilotowy odcinek show). Jesienią w Polsacie nie zadebiutuje również serial komediowy Halo Hans! (jego premierę przesunięto na wiosnę). Niemiło zaskoczeni mogą być również fani Fali zbrodni, którzy nie zobaczą na razie kolejnych odcinków tej produkcji. Serial pojawi się na antenie najprawdopodobniej póĹşną jesienią.

Z ramówki Czwórki wypadł program Piotra Najsztuba i Jacka Ĺťakowskiego Tok2Szok oraz teleturniej Lingo.
    

Komentarze

 • Artur
  #1 Artur dnia 27-08-2007 15:10
  Warto zwrócić uwagę, że nie zobaczymy na razie Co z tą Polską?
 • 1
  #2 MN dnia 27-08-2007 15:37
  Fakt, ale program Co z tą Polską? jest uwzględniony w jesiennej ramówce, więc trzeba czekać na informacje z Polsatu. Dodam jeszcze, że nowe odcinki programu Nasze dzieci zobaczymy dopiero w paĹşdzierniku.
 • POLAND
  #3 POLAND dnia 27-08-2007 17:02
  Hugo raczej też nie będzie...
 • 1
  #4 MN dnia 27-08-2007 17:14
  Hugo będzie kontynuowany. Program wraca z wakacji 8 września i będzie emitowany w soboty ok. godz. 07.45 icon_smile
 • Piotrek
  #5 Piotrek dnia 28-08-2007 03:10
  O 7:45??? W niedzielę??? To przecież środek nocy!icon_greenicon_greenicon_green
 • W czwórce brakuje też...
  #6 W czwórce brakuje też... dnia 28-08-2007 18:06
  W czwórce brakuje też talk show Cała Prawda...
 • 1
  #7 MN dnia 28-08-2007 18:11
  Ten talk-show zniknął z anteny już w ubiegłym roku. W wakacje nadawane były powtórkowe odcinki programu.
 • luc3asz
  #8 luc3asz dnia 29-08-2007 16:18
  Mimo, że nie oglądam zbytnio Polsatu, to jestem bardzo zaskoczony tym, że wielu programów zabraknie. Polsatowskie nowości to tylko : Tylko Miłość, Dzień Kagura i Ekpię. Poza tym nic specjalnego ;/ Jak oni śpiewają 2, i nowe odcinki seriali Samo Życie, Mamuśki, Pierwsza Miłość czy Ś.w.Kiepskich. Jedynymi hitami stacji znów pozostają seriale : Skazany na Śmierć, Gotowe na Wszystko i CSi.
  Oprócz sprawdzonych programów takich jak : Gracz czy nie Grasz, Gra w Ciemno czy serialu Fala Zbrodni Polsat będzie emitować stare seriale komediowe ( które sa HITAMI JESIENNEJ RAMÓWKI POLSATU co rok ... można to sprawdzić TO JEST PRAWDA ! )
  Żenada, żenada, żenada...
  Czekałem tez na serial Halo Hans ;/ ale będzie emitowany dopiero wiosną.
  Zdecydowanie wybieram TVN, gdzie największą premierą z premier tej jesieni w tv. jest TWARZĄ W TWARZ = który stanie się najlepszym serialem tej jesieni.
  Pozdro dla fanów TVN ! LICZA SIĘ TYLKO FAKTY !

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.