Czerwiec w Domowej Wypożyczalni Filmowej
06/06/2014Autor: MN
VOD
 W czerwcu na półce wirtualnej Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu widzowie znajdą takie tytuły, jak: rWkręcenir1;, rFacet (nie)potrzebny od zarazr1;, rJa, Frankensteinr1;, r47 roninówr1;, rRomans na hajur1;, rLegendy ringur1;, rTajemnica Filomenyr1; i wiele innych.

Dodatkowo od 6 do 13 czerwca br. uhonorowaną Oskarami produkcję science fiction rGrawitacjar1; oraz familijną animację rScooby-Doo. Tajemnica ringur1; można zamówić 20% taniej, a polska komedia kryminalna rKomisarz Blond i oko sprawiedliwościr1; jest dostępna dla widzów jedynie za 1 zł.

Najnowsze komedie
rFacet (nie)potrzebny od zarazr1; to film o poszukiwaniu miłości. Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak zastaje go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Za namową przyjaciółki Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać mężczyzn, którzy byli kiedyś ważni w jej życiu i sprawdzić czy któryś z "byłych" nie jest tym jedynym. Czy szczęśliwą "siódemką" okaże się uwielbiany przez studentki wykładowca Ksawery (Paweł Małaszyński), popularny aktor Tomek (Bartosz Porczyk), wzięty kompozytor Michał (Maciej Stuhr), zbuntowany romantyk rŁysyr1; (Marcel Sabat), właściciel modnego klubu Janek (Czesław Mozil) czy poznany na ostrym dyżurze przystojny lekarz (Michał Ĺťebrowski)? Sześciu mężczyzn i dziewczyna pełna determinacji, żeby odnaleĹşć w końcu swoją miłośćr30;

rFranczeskor1; (Piotr Adamczyk), rFikołr1; (Bartosz Opania) i rSzyjar1; (Paweł Domagała) postanawiają odreagować stres po stracie pracy w lokalnej fabryce. Pieniądze otrzymane z odprawy przeznaczają na rozrywkę i niezapomniany weekend w stolicy. Ich prawdziwa przygoda rozpoczyna się podczas przymusowego postoju w urokliwych okolicach Zarzecza. Bohaterowie filmu rWkręcenir1; zostają omyłkowo wzięci za niemieckich biznesmenów. Jaki będzie finał tej szalonej zabawy?

Na wszelkie niepowodzenia i nieszczęścia można znaleĹşć lekarstwo, najlepiej w postaci nowej rdrugiej połówkir1;. Douglas (Sam Rockwell) jest nad wyraz nieszczęśliwy w swoim małżeństwie. Aby odzyskać wiarę w siebie zaczyna romans z piękną, inteligentną i nieodpowiedzialną lekomanką Elizabeth (Olivia Wilde). Jak rRomans na hajur1; zmieni życie rodzinne tych dwojga?

Trzymające w napięciu
Film rJa, Frankensteinr1; w reżyserii Stuarta Beattie to zapierające dech w piersiach efekty specjalne, wartka akcja i dobra gra aktorska. Adam (Aaron Eckhart) został obdarzony ogromną siłą i wytrzymałością. Pomimo tego, że swoją mroczną tożsamość musi ciągle ukrywać przed ludĹşmi, to broni ich przed atakami istot z najgorszych koszmarów. Stworzony przez doktora Frankensteina, jest nie tylko niesamowicie silny i wytrzymały, ale także wytrenowany w sztukach walki.

r47 roninówr1; to amerykańska produkcja fantastyczno-przygodowa w reżyserii Carla Erika Rinscha. W główną postać Kair17;a w XVIII-wiecznej japońskiej historii o samurajach wciela się Keanu Reeves. Kai chce pomścić śmierć swojego mistrza. Wraz z 46 roninami musi stawić czoło ogromnej armii lorda. Będzie to starcie na śmierć i życie z ciemnymi mocamir30;

Ucieczka z dotychczasowej kryjówki (labiryntu podziemnych korytarzy w lesie) przed pogonią uzbrojonych mężczyzn doprowadza rBorgmanar1; do domu nadzwyczaj aroganckiej rodziny z wyższych sfer. Nikomu nieznany Camiel Borgman (Jan Bijvoet) zmienia życie rodzinne Mariny, Richarda i trójki ich dzieci w prawdziwy koszmar.

Z życia wzięte
rLegendy Ringur1; to film, w którym Sylwester Stallone i Robert De Niro wcielają się w role Henry'ego "Ĺťylety" Sharpa oraz Billy'ego "Dzieciaka" McDonnena r11; dwóch lokalnych bokserów z Pittsburgha, których zacięta rywalizacja wzbudziła zainteresowanie w całym kraju. W czasach świetności obojga, każdemu z nich udało się pokonać drugiego. Jednak w 1983 roku, w przededniu ich decydującego, trzeciego starcia, rĹťyletar1;, nie podając żadnego konkretnego powodu, niespodziewanie ogłosił, że kończy karierę bokserską. Jego decyzja położyła kres karierom sportowym obu pięściarzy. Trzydzieści lat póĹşniej, promotor boksu Dante Slate Jr., szukając okazji do zrobienia pieniędzy, namawia sportowców, żeby powrócili na ring i raz na zawsze udowodnili, który z nich jest lepszy.


rLegendy Ringur1;
foto: Cyfrowy Polsat


Filomena Lee (Judi Dench) jako młoda dziewczyna zaszła w ciążę. Zhańbioną dziewczynę odesłano do klasztoru, w którym urodziła dziecko. Nowonarodzone niemowlę zakonnice oddały do adopcji. Religijna, prosta Irlandka, mając poczucie winy, po 50 latach postanawia odnaleĹşć syna. W poszukiwaniach pomaga jej błyskotliwy dziennikarz polityczny Martin Sixsmith (Steve Coogan), który nie przechodzi obojętnie obok kontrowersyjnego tematu, jakim jest rTajemnica Filomenyr1;.

Do swoich skromnych zarobków z połowu ryb Luciano (Aniello Arena) dorzuca kilka monet, dopuszczając się drobnych oszustw. Sympatyczny, naiwny neapolitańczyk nigdy nie odmawia pomocy i wsparcia swoim bliskim. Za namową najbliższych postanawia wziąć udział w telewizyjnym rRealityr1; show.

W czerwcowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzednich miesięcy: rPod Mocnym Aniołemr1;, rBiegnij, chłopcze, biegnij!r1;, rSamochód Jayne Mansfieldr1;, rDrogówkar1;, rPapuszar1;, rGrawitacjar1;, rChce się żyćr1; rSaga Zmierzch: Przed świtem. Cz. 2r1;, rMaczeta zabijar1;, rMłoda i pięknar1;, rW obronie własnejr1; i wielu innych. Nadal można skorzystać z promocji rPierwszy film za 1 złr1;.
Komentarze przez Facebooka
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
icon_hb
1ok
1mu
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
1tvm
1tobiass
1libi
tgg
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Zobacz także
Sponsor
Bądź częścią największej społeczności widzów Polsatu.
Zaloguj się lub Załóź konto

Ankieta

Czy Polsat powinien zmienić popołudniowo - wieczorną ramówkę w dni powszednie?

Tak, koniecznie

Nie, nie ma takiej potrzeby

Nie mam zdania

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy