Uczestnik "Hell's kitchen. Piekielna kuchnia" trafił do szpitala [wideo]
05/05/2014Autor: MN
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
Wystarczyła chwila nieuwagi i na planie pierwszej polskiej edycji „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” doszło do wypadku. Jedna z osób walczących o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro Wojciecha Modesta Amaro trafi do szpitala.

Zapowiada się jeden z najbardziej emocjonujących odcinków „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”. W zwiastunie widać, że to co się wydarzy na planie, doprowadzi do łez niemal wszystkich uczestników programu.– Są takie momenty, kiedy nie wiadomo, jak się zachować – stwierdziła zapłakana Paulina Sawicka. – Dla mnie to nie tak miało wyglądać – mówił przez łzy Adam Czapski.

Ponadto, w tym odcinku uczestników „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” czeka wiele atrakcji. Wspólnie z Igorem Herbutem, Natalią Szroeder i Liberem będą mieli okazję śpiewać podczas karaoke. Lider zespołu LemON pojawi się także w restauracji „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”. W programie ponownie będziemy mogli oglądać także Alana Andersza, ale już nie w roli oprawcy, który strzelał w uczestników na paintballu, ale jako degustatora dań serwowanych w piekielnej restauracji Wojciecha Modesta Amaro. „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” odwiedzą także siatkarz Piotr Gruszka z taneczną partnerką Niną Tyrką oraz zwycięzca pierwszej edycji „Top Chef” Martin Gimenez Castro wspólnie z rodziną.

Co wydarzyło się na planie „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”? Kto trafił do szpitala? To wszystko jutro, 6 maja, o godzinie 20.05 w Polsacie.

Komentarze przez Facebooka

 

Komentarze

 • 2141
  #1 Bex dnia 05-05-2014 18:47
  Czy tylko mnie bije po oczach reżyserka?
  Najbardziej widać to po wypowiedziach właśnie pani Pauliny Sawickiej.
 • 3598
  #2 kacper2101 dnia 05-05-2014 18:53
  To musiał być Łukasz, chłopak Pauliny !!!
 • 3668
  #3 Luk dnia 06-05-2014 14:51
  Zwykły reżyserowany serial jak dlaczego ja bądĹş trudne sprawy

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy wykupisz dostęp do kanałów Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2?

Tak

Nie

Jeszcze nie wiem

Kalendarium

26 maja
• Start Polsat Music
26-28 maja
• Polsat SuperHit Festiwal 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy