Prawie 1000 osób walczyło o udział w "Hell's kitchen. Piekielnej kuchni"
18/03/2014Autor: MN
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
Mnóstwo kulinarnych talentów i pasjonatów gotowania zgłosiło się na castingi do pierwszej polskiej edycji kulinarnego reality show „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”. O miejsce w programie walczyło prawie 1000 osób.

Prawie 1000 miłośników gotowania i każdy z nich wierzył, że uda mu się dostać do programu „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”. Już podczas castingów chętni, do udziału w programie, mogli się przekonać, że polska edycja „Hell’s kitchen” już od samego początku jest naprawdę piekielnym programem. Uczestnicy w zaledwie 10 minut musieli zaprezentować swój talent do gotowania i przygotować popisowe danie z produktów, które znajdowały się na stole. Podczas przygotowywania potraw musieli także odpowiadać na wiele pytań z tematów około kulinarnych. Osoby, które zgłosiły się na castingi w różny sposób próbowały przekonać do siebie komisję, zdejmowali nawet spodnie i bluzki. Każdy z nich wierzył, że uda mu się dostać do programu. Z prawie 1000 chętnych, do programu zakwalifikowało się 14 osób.


Castingi do programu „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”
foto: Polsat


14 uczestników wybranych w drodze castingu czeka mordercza praca w najgorętszej i najbardziej piekielnej kuchni w Polsce. Czekają na nich wyzwania, nagrody i kary. Przed nimi kilka tygodni prawdziwej szkoły życia, chwile triumfu, ale jeszcze więcej potu i łez. Uczestnicy „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” będą zdobywać mistrzowskie umiejętności pod nadzorem Wojciecha Modesta Amaro, który jest niekwestionowany autorytetem na polskim rynku kulinarnym i najbardziej uznanym polskim kucharzem na świecie. To on jako pierwszy i jedyny w Polsce zdobył dla swojej restauracji „Atelier Amaro” prestiżową gwiazdkę Michelin. Z odcinka na odcinek okaże się, który z uczestników wytrzyma starcie ze zdobywcą gwiazdki Michelin i tym samym wygra główną nagrodę – 100 tys. złotych i pracę w „Atelier Amaro”.

Premiera pierwszej polskiej edycji „Hell’s kitchen. Piekielnej kuchni” 8 kwietnia na antenie Telewizji Polsat.
Komentarze przez Facebooka

Komentarze
  • 2214
    #1 mateush dnia 20-03-2014 08:22
    Bardzo jestem ciekaw polskiej wersji tego tv hitu kulinarnego. Myślę, że Amaro nie będzie się wzorował na Gordonie tylko pozostanie sobą pełen klasy i mistrzostwa. A już w Top Chefie dał się poznać z najlepszej strony, także widzów Piekielnej kuchni z pewnością Polsatowi nie braknie.
Dodaj komentarz
icon_green
icon_smile
icon_wink
icon_biggrin
icon_surprised
icon_cool
icon_twisted
icon_lol
icon_evil
icon_razz.gif
icon_confused
icon_redface
icon_cry
icon_idea
icon_question
icon_exclaim
icon_arrow
smile1
frown
wink
sad
grin
lol2
shock
cool
angry
pfft
mrgreen
1serce
18plus
icon_hb
1ok
1mu
1npinfo
1pforum
1pol
1p1
1pol2
1tv4
1szo
1polnew
1pnpl
1polfil
1polcaf
1polpla
Super Polsat
1ro
Polsat Doku
1dpm
1muz
1muzofm
1cin
1nve
1nvn
1nvh
1pjj
1ss
1atm2
ps1006
pse1006
psn1006
psf_hd_2707
Polsat Music
1pmnowe
cafe_futbol
1wydpl
polsportpl
polnewspl
ipla
cp_go_01
1cpn1
1plus1
1tvm
1tobiass
1libi
tgg
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Zobacz także
Sponsor

Ankieta

Czy według Ciebie Polsat News powinien zmienić oprawę graficzną?

Tak, nowa oprawa jest konieczna

Nie, zmiany są niepotrzebne

Nie mam zdania

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy