Prawie 1000 osób walczyło o udział w "Hell's kitchen. Piekielnej kuchni"
18/03/2014Autor: MN
Hell's kitchen. Piekielna kuchnia
Mnóstwo kulinarnych talentów i pasjonatów gotowania zgłosiło się na castingi do pierwszej polskiej edycji kulinarnego reality show „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”. O miejsce w programie walczyło prawie 1000 osób.

Prawie 1000 miłośników gotowania i każdy z nich wierzył, że uda mu się dostać do programu „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”. Już podczas castingów chętni, do udziału w programie, mogli się przekonać, że polska edycja „Hell’s kitchen” już od samego początku jest naprawdę piekielnym programem. Uczestnicy w zaledwie 10 minut musieli zaprezentować swój talent do gotowania i przygotować popisowe danie z produktów, które znajdowały się na stole. Podczas przygotowywania potraw musieli także odpowiadać na wiele pytań z tematów około kulinarnych. Osoby, które zgłosiły się na castingi w różny sposób próbowały przekonać do siebie komisję, zdejmowali nawet spodnie i bluzki. Każdy z nich wierzył, że uda mu się dostać do programu. Z prawie 1000 chętnych, do programu zakwalifikowało się 14 osób.


Castingi do programu „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia”
foto: Polsat


14 uczestników wybranych w drodze castingu czeka mordercza praca w najgorętszej i najbardziej piekielnej kuchni w Polsce. Czekają na nich wyzwania, nagrody i kary. Przed nimi kilka tygodni prawdziwej szkoły życia, chwile triumfu, ale jeszcze więcej potu i łez. Uczestnicy „Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia” będą zdobywać mistrzowskie umiejętności pod nadzorem Wojciecha Modesta Amaro, który jest niekwestionowany autorytetem na polskim rynku kulinarnym i najbardziej uznanym polskim kucharzem na świecie. To on jako pierwszy i jedyny w Polsce zdobył dla swojej restauracji „Atelier Amaro” prestiżową gwiazdkę Michelin. Z odcinka na odcinek okaże się, który z uczestników wytrzyma starcie ze zdobywcą gwiazdki Michelin i tym samym wygra główną nagrodę – 100 tys. złotych i pracę w „Atelier Amaro”.

Premiera pierwszej polskiej edycji „Hell’s kitchen. Piekielnej kuchni” 8 kwietnia na antenie Telewizji Polsat.

Komentarze przez FacebookaKomentarze

  • 2214
    #1 mateush dnia 20-03-2014 08:22
    Bardzo jestem ciekaw polskiej wersji tego tv hitu kulinarnego. Myślę, że Amaro nie będzie się wzorował na Gordonie tylko pozostanie sobą pełen klasy i mistrzostwa. A już w Top Chefie dał się poznać z najlepszej strony, także widzów Piekielnej kuchni z pewnością Polsatowi nie braknie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Sponsor

Ankieta

Czy wykupisz dostęp do kanałów Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2?

Tak

Nie

Jeszcze nie wiem

Kalendarium

26 maja
• Start Polsat Music
26-28 maja
• Polsat SuperHit Festiwal 2017

Newsletter tvpolsat.info

Bądź na bieżąco i dowiaduj się pierwszy o najważniejszych informacjach ze świata Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Partnerzy